2022-09-21
Digitálne riešenia na podporu produktivity a nová generácia najpredávanejšej dodávky v Európe
Riešenia Ford Pro zahŕňajú jednotnú platformu integrujúcu vozidlá so softvérom, nabíjaním a pripojenými službami, ktoré umožnia firemným zákazníkom znížiť náklady a optimalizovať efektivitu pri prechode na elektrické vozidlá.
2022-09-19
Úplne nový Ford Mustang mení štýl, výkon a hĺbku digitálneho zážitku
Podmanivý digitálny kokpit zameraný na vodičov zážitok, ku ktorému prispieva duálny displej s možnosťou osobného prispôsobenia či systém zábavy a konektivity SYNC 4, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom bezdrôtových aktualizácií Ford Power-Up.
2022-09-12
Nová zlatá edícia Ford Puma ST-Line Gold Edition
Naša nová zlatá edícia Puma ST-Line Gold Edition je v ponuke v dvoch nápadných farebných vyhotoveniach: s lakom karosérie v čiernej farbe Black Agate s pruhmi matnej čiernej farby Matte Black a zlatej Gold Aurora, alebo vo svetlejšej verzii so sivým lakom karosérie Grey Matter s bielymi pruhmi.
2022-09-09
Ford posilňuje model Mustang Mach-E v oblasti asistenčných jazdných technológií a komfortu
Nový Ford Mustang Mach-E ponúka inteligentný automatizovaný tempomat 2.0, schopnosť ťahať príves do 1 500 kg a nové atraktívne farby.
2022-09-08
Úplne nový plne elektrický Ford E-Transit Custom
Úplne nový plne elektrický E-Transit Custom značky Ford Pro je pripravený rozpútať revolúciu v oblasti elektrických vozidiel pre malé podniky.
1-LITROVÝ 3-VALCOVÝ ECOBOOST OSLAVUJE 10 ROKOV VÝROBY A VÝVOJA!
FORD uviedol na trh v roku 2012 ako prvá značka 3-valcový motor EcoBoost s objemom do jedného litra (999 ccm)