AMERICKÁ OFF-ROAD IKONA

Nový Ford Bronco

DOBRODRUŽSTVO BEZ KOMPROMISOV

Nový Ford Bronco

LEGENDÁRNY AMERICKÝ OFF-ROAD PRICHÁDZA DO EURÓPY

Robustný off-road značky Ford, ktorý obstál v extrémnych testoch odolnosti Built Wild™, prináša vzrušujúcu jazdu v teréne. Pri jeho navrhovaní sme kládli najväčší dôraz na terénne schopnosti a inovatívny dizajn. Ford Bronco je vždy pripravený na dobrodružstvo. Outdoorovým nadšencom ponúka najnovšiu generáciu technológií.

Ikonický dizajn. Suverénny výkon v teréne. Konektivita novej generácie. To je Ford Bronco. Dokonalé terénne SUV s pohonom 4x4 pre milovníkov dobrodružstva.

SVETLÁ VÝŠKA VOZIDLA
AŽ DO 261 MM

BRODENIE CEZ VODU
AŽ DO 800 MM

GALÉRIA

TERRAIN MANAGEMENT SYSTÉM

Pokročilý systém Terrain Management1 so 7 jazdnými režimami2 G.O.A.T (Go Over Any Terrain = jazda akýmkoľvek terénom) umožňuje vozidlu ľahko zvládnuť aj ten najnáročnejší terén. Vďaka All-Terrain (AT) pneumatikám a športovému terénnemu odpruženiu si Ford Bronco suverénne poradí s akoukoľvek prekážkou.

INTELIGENTNÝ SYSTÉM SYNC4

Inteligentný systém SYNC43 sa ovláda prostredníctvom 12-palcovej stredovej, dotykovej obrazovky alebo jednoduchým hlasovým ovládaním. Svoju hudbu, telefón alebo navigáciu tak máte vždy na dosah.

VYSKLADAJTE SI FORD BRONCO PO SVOJOM

Preskúmajte celý rad dostupných možností strešného alebo zadného úložného priestoru, ako aj štýlové interiérové ​​a exteriérové ​doplnky.

NEZAMENITEĽNÝ ŠTÝL

Úchytky na značkové príslušenstvo. Zaoblený dizajn svetlometov s LED dennými svetlami. To sú nezameniteľné detaily v štýle Bronco.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL BRONCO

Ford Bronco - OUTER BANKS

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE