Rovnováha medzi prácou a osobným životom

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT 

Rovnako všestranný ako vy

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT 

Všestranný. Pohodlný. Efektívny.

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT 

Pre malé podniky a veľké výlety

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT 

FORD TOURNEO CONNECT

Úplne nový Ford Tourneo Connect je navrhnutý tak, aby bol rovnako všestranný ako vy. Je dostatočne veľký na to, aby zvládol vašu pracovnú záťaž. Dostatočne flexibilný pre vašu rodinu. Dostatočne obratný, aby zvládol mestské cesty. Dosť pohodlný, aby boli všetci šťastní. Úplne prepracovaný nový Ford Tourneo Connect má dynamický štýl, prepracovaný interiér a poskytuje digitálny zážitok z jazdy. Na výber sú svižné nízkoemisné benzínové motory EcoBoost a naftové motory EcoBlue.

5 aj 7-miestny Ford Tourneo Connect je k dispozícii s dlhým alebo krátkym rázvorom a super flexibilným vnútorným priestorom. Takže ho môžete ľahko použiť na vozenie detí do školy, doručovanie, či víkendovú zábavu. Vďaka edíciám Active a Titanium je doma, kdekoľvek ho vezmete.

POZRITE SI HO V AKCII

Pokročilé naftové pohony na zlepšenie výkonu, krútiaceho momentu a účinnosti. Je vybavený systémom AdBlue s dvojitým dávkovaním na významné zníženie emisií oxidov dusíka.

NOVÝ ESTETICKÝ DIZAJN

Úplne nový Ford Tourneo Connect má kompletne pretvorený dizajn. Čaká vás nový športový exteriér s dynamicky tvarovanými líniami, výraznými prednými mriežkami, výberom ohromujúcich farieb karosérie a štýlovým a priestranným interiérom.

DIGITÁLNE ROZHRANIE

10,25” digitálny prístrojový panel na novom Ford Tourneo Connect vám umožňuje prispôsobiť zobrazenie celého radu údajov o vozidle. 8,25” alebo 10” dotyková farebná obrazovka sa bezproblémovo pripojí k vášmu smartfónu.

FLEXIBILNÉ SEDADLÁ

K dispozícii s dvoma alebo tromi radmi sedadiel pre päť alebo sedem cestujúcich. Všetky zadné sedadlá sa dajú sklopiť, preklopiť dopredu alebo odstrániť. Sedadlo predného spolujazdca je možné tiež sklopiť naplocho na prepravu veľmi dlhých nákladov.

FORDPASS

Odomknite množstvo funkcií pripojenia pomocou svojho smartfónu. Aplikácia FordPass vám umožní sledovať polohu vášho vozidla a údaje o jazde a získať upozornenia o stave vozidla odosielané do vášho telefónu.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL NOVÉHO TOURNEO CONNECT

Nové Tourneo Connect - Titanium

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: