Nový Ford Kuga

Nabitý výkonom
Odvážny nový štýl. Konektivita budúcnosti. Inteligentné technológie.
Zoznámte sa s novým samonabíjacím hybridným SUV Ford Kuga nabitým výkonom.
Hybridný systém s 2,5l spaľovacím motorom v spojení s vynikajúcou bezstupňovou eCVT prevodovkou poskytuje nevídaný jazdný komfort a výkon.
Jazda po meste v elektrickom režime [1] Dojazd až [2] Spotreba paliva na 100 km [3]
64 % 900 km 5,3 l
K dispozícii aj ako Kuga PHEV alebo s benzínovým motorom EcoBoost. A tiež vo verziách Titanium, ST-Line alebo v novom rade Active.

Väčší výkon

Inteligentné technológie

Pokročilé asistenčné technológie v novej Kuge zvyšujú vašu bezpečnosť na cestách. K dispozícii máte Adaptívny tempomat spolu s prediktívnym asistentom zmeny rýchlosti podľa trasy, BLIS – sledovanie vozidla v mŕtvom uhle, ktorý funguje aj v prípade ťahania prívesu, systém Cross Traffic Alert – detekciu prechádzajúcich vozidiel pri výjazde z parkovacieho miesta či 360° parkovaciu kameru.

Väčšia ťažná sila

Nová Kuga s hybridným pohonom utiahne viac, a to až 2100 kg 4. Pomocou dát z palubného počítača a máp vám odporučí ideálnu trasu pre ťahanie prívesu. Systém BLIS – teda optická signalizácia predchádzajúceho vozidla v mŕtvom uhle, funguje aj pri ťahaní prívesu. Ťažné zariadenie je dodávané so systémom stabilizácie prívesu.

Pohodlné nabíjanie

Nový Ford Kuga plug-in hybrid so systémovým výkonom 243 koní a kapacitou batérie 14,4 kWh je pohodlne nabíjateľný zo siete. Disponuje pritom pozoruhodným dojazdom na elektrinu až do 88 km (platí pre jazdu po meste). 

  1. Ford Kuga je najpredávanejší plug-in hybrid na európskom trhu. 1. priečku obsadila už 3x po sebe v rokoch 2021, 2022, 2023.

Digitálny prístrojový panel

Prepracovaný interiér prináša zjednodušený dizajn aj v podobe nového 13,2" dotykového displeja systému SYNC 4 5 . Ten poskytuje ešte lepšie možnosti konektivity vďaka podpore bezdrôtového pripojenia Apple CarPlay & Android Auto a bezdrôtovej aktualizácii vozidla.

Flexibilný priestor

Batožinový priestor s objemom až 553 litrov. Flexibilný priestor s viac než dostatočným množstvom miesta.

Flexibilné zadné sedadlá

Posunutím zadných sedadiel dozadu získate viac miesta na nohy, zatiaľ čo ich posunutím dopredu získate viac batožinového priestoru.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE