Nový Ford Kuga

Nabitý výkonom
Odvážny nový štýl. Konektivita budúcnosti. Inteligentné technológie.
Zoznámte sa s novým samonabíjacím hybridným SUV Ford Kuga nabitým výkonom.
Hybridný systém s 2,5l spaľovacím motorom v spojení s vynikajúcou bezstupňovou eCVT prevodovkou poskytuje nevídaný jazdný komfort a výkon.
Jazda po meste v elektrickom režime [1] Dojazd až [2] Spotreba paliva na 100 km [3]
64 % 900 km 5,3 l
K dispozícii aj ako Kuga PHEV alebo s benzínovým motorom EcoBoost. A tiež vo verziách Titanium, ST-Line alebo v novom rade Active.

Väčší výkon

Inteligentné technológie

Pokročilé asistenčné technológie v novej Kuge zvyšujú vašu bezpečnosť na cestách. K dispozícii máte Adaptívny tempomat spolu s prediktívnym asistentom zmeny rýchlosti podľa trasy, BLIS – sledovanie vozidla v mŕtvom uhle, ktorý funguje aj v prípade ťahania prívesu, systém Cross Traffic Alert – detekciu prechádzajúcich vozidiel pri výjazde z parkovacieho miesta či 360° parkovaciu kameru.

Väčšia ťažná sila

Nová Kuga s hybridným pohonom utiahne viac, a to až 2100 kg 4. Pomocou dát z palubného počítača a máp vám odporučí ideálnu trasu pre ťahanie prívesu. Systém BLIS – teda optická signalizácia predchádzajúceho vozidla v mŕtvom uhle, funguje aj pri ťahaní prívesu. Ťažné zariadenie je dodávané so systémom stabilizácie prívesu.

Pohodlné nabíjanie

Nový Ford Kuga plug-in hybrid so systémovým výkonom 243 koní a kapacitou batérie 14,4 kWh je pohodlne nabíjateľný zo siete. Disponuje pritom pozoruhodným dojazdom na elektrinu až do 88 km (platí pre jazdu po meste). 

  1. Ford Kuga je najpredávanejší plug-in hybrid na európskom trhu. 1. priečku obsadila už 3x po sebe v rokoch 2021, 2022, 2023.

Digitálny prístrojový panel

Prepracovaný interiér prináša zjednodušený dizajn aj v podobe nového 13,2" dotykového displeja systému SYNC 4 5 . Ten poskytuje ešte lepšie možnosti konektivity vďaka podpore bezdrôtového pripojenia Apple CarPlay & Android Auto a bezdrôtovej aktualizácii vozidla.

Flexibilný priestor

Batožinový priestor s objemom až 553 litrov. Flexibilný priestor s viac než dostatočným množstvom miesta.

Flexibilné zadné sedadlá

Posunutím zadných sedadiel dozadu získate viac miesta na nohy, zatiaľ čo ich posunutím dopredu získate viac batožinového priestoru.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL KUGA

Nový Ford Kuga - verzia Active X

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE