NOVÝ FORD TOURNEO COURIER

INTELIGENTNÝ A SCHOPNÝ. PRIESTOR PRE DOBRODRUŽSTVO

Rozhodnite sa, či zaplníte dve sedadlá alebo päť a naložte si všetky potrebné veci na predĺžený víkend. Vyberte si medzi benzínovým a plne elektrickým pohonom. So vzhľadom SUV, pokročilou konektivitou a výnimočnou flexibilitou. Pre všetky vaše potreby. Nech ste kdekoľvek.

POZRITE SI HO V AKCII

VYBERTE SI POHONNÚ JEDNOTKU

Vyberte si z ponuky moderných elektrických a benzínových motorov.
  • 100 kW (136 k) elektromotor
  • Nabíjanie striedavým prúdom až 11 kW1
  • Rýchlonabíjanie jednosmerným prúdom až 100 kW
  • Hmotnosť prívesu až 750 kg23
  • Benzínový motor 1 l
  • 92 kW (125 k) so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou automatickou prevodovkou
  • Hmotnosť prívesu až 1000 kg23

KĽÚČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Priestor
Tourneo Courier ponúka veľkorysý priestor v kompaktnom mestskom balení. To znamená, že je stvorený na všetky dobrodružstvá. Neuveriteľne veľký interiér, sklopné zadné sedadlá a množstvo úložných priestorov znamenajú, že si doň ľahko zbalíte všetko na výlet do prírody[2].
Komfort
Tourneo Courier je o pohodlí, kapacite a rôznych konfiguráciách. Ľahko sklopné zadné sedadlá poskytujú v 2-miestnej verzii až 2,45 m3 batožinového priestoru - viac ako dosť miesta na dobrodružné víkendy. So vzpriamenými zadnými sedadlami bez problémov odvezie až päť cestujúcich. Skvelý na každodenný život alebo výlety s priateľmi.
Konektivita
Tourneo Courier (na obrázku je elektrická verzia) je vybavený najnovším systémom SYNC44 s dotykovou obrazovkou a štandardným modemom na pripojenie FordPass. Po spárovaní so smartfónom prostredníctvom aplikácie FordPass vám modem poskytuje prístup k celému radu funkcií vrátane sledovania polohy, stavu vozidla, stavu paliva, diaľkového zamykania a odomykania a ďalších.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE