Nová sila. Rovnaké jazdné vlastnosti.

Nový 5-tonový Ford Transit

Stvorený do náročných podmienok

Nový ford transit trail

Váš spoľahlivý partner

FORD TRANSIT VAN

Inteligentnejšia, užitočnejšia a viac prepojená technológia. Výkonnejšie a efektívnejšie motory. Všestrannejší výkon s voliteľným inteligentným pohonom všetkých kolies. Pozoruhodný nový dizajn. A teraz ešte viac výkonu s novým 5-tonovým modelom. Toto je náš zatiaľ najhúževnatejší a najdôveryhodnejší Ford Transit.

VYBERTE SI ŠTÝL KAROSÉRIE

Jeden, dvaja alebo viac cestujúcich. Dĺžka karosérie L2, L3 a L4. Výška strechy H2 a H3.
 
 Vyberte si Ford Transit a môžete si ho nakonfigurovať pre svoju firmu.

DODÁVKA

Maximálny nákladný priestor a kapacita

Ford Transit Van má najväčšiu nákladnú kapacitu v rade Ford Transit. S dvoma veľkosťami rázvoru a dvoma možnosťami výšky poskytuje až 15,1 m³ nákladného priestoru. K tomuto priestoru je ľahký prístup cez doširoka sa otvárajúce bočné posuvné dvere, zadné dvere v plnej výške a vstavaný schodík zadného nárazníka.

DCiVAN

Bezpečná preprava ľudí a ich náradia

Ford Transit Double Cab-in-Van, ktorý je k dispozícii s dvoma dĺžkami rázvoru a dvoma možnosťami výšky je účelové vozidlo na pohodlnú prepravu až siedmich ľudí. Plne zasklené posuvné bočné dvere poskytujú ľahký prístup k štyrom sedadlám v druhom rade. Za deliacou stenou je stále k dispozícii až 10,6 m³ flexibilného nákladného priestoru.

INTELIGENCIA A SILA

Exteriér najnovšieho Ford Transit prináša nový vzhľad kultového dizajnu. Inteligentne navrhnutá kabína je vo vnútri vybavená novým prístrojovým panelom a dáva vám na dosah ruky celý rad pokročilých technológií.

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

Hlavné prvky

UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE

Ford Transit poskytuje pôsobivý nákladný priestor vo všetkých troch rozmeroch – dĺžke, šírke (od oblúka kolies po oblúk kolies) a využiteľnej výške interiéru. Vďaka nákladnému priestoru s veľkosťou 15,1 m³ môžete naložiť náklad dlhý viac ako 3 metre. A vďaka novému 5-tonovému modelu, ktorý poskytuje nosnosť až 2,4 tony, vám už nikdy nebude chýbať priestor alebo schopnosť prepravovať takmer čokoľvek. Široké bočné nakladacie dvere, optimalizovaná výška otvárania a zadný prístupový schodík zaisťujú ľahký prístup aj k vášmu nákladu.

NAFTOVÝ MOTOR ECOBLUE 2,0 l

Ford Transit je vybavený radom pokročilých 2,0-litrových naftových motorov Ford EcoBlue a je výkonnejší a efektívnejší ako kedykoľvek predtým. Vďaka dvom dostupným pohonným jednotkám, ktoré ponúkajú výkon až 165 koní, zaručene nájdete takú, ktorá vyhovuje vašim konkrétnym potrebám.

PREDKOLÍZNY ASISTENT

Predkolízny asistent s detekciou chodcov využíva radarovú a kamerovú technológiu na skenovanie cesty pred vami. Upozorní vás, ak zistí riziko kolízie s vozidlom, chodcom alebo cyklistom. Ak včas nezareagujete, systém môže automaticky vyvinúť až plnú brzdnú silu, aby pomohol znížiť závažnosť niektorých čelných zrážok, alebo ich dokonca eliminovať.

INTELIGENTNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

Ľadové zimné cesty, bahnité prístupové cestičky – všade, kde vás vaše podnikane zavedie, vám pohon všetkých kolies (AWD) dáva istotu, že sa tam dostanete. Inteligentný pohon všetkých kolies je systém krútiaceho momentu na vyžiadanie, ktorý zabezpečuje stabilný pohyb na náročných povrchoch. Pohon AWD, ktorý sa aktivuje stlačením gombíka alebo v reakcii na jazdné podmienky, udržuje vás a váš náklad pevne na ceste. A pri prírastku hmotnosti iba 60 kg získate dodatočnú všestrannosť bez obetovania užitočného zaťaženia.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: