Spoľahlivo prepraví posádku aj náklad

ford transit double cab-in-van

FORD TRANSIT DOUBLE CAB-IN-VAN

Ford Transit Double Cab-in-Van spája prémiový komfort cestujúcich s renomovanou húževnatosťou vozidla Ford Transit.

Vo Ford Transit Double-Cab-in-Van je dostatok miesta pre celý váš pracovný tím a všetko jeho náradie.

Tri predné sedadlá pre spolujazdcov plus priestranný druhý rad sedadiel umožňujú prevážať až 7 ľudí. Plne zasklené posuvné bočné dvere poskytujú zadným spolucestujúcim neobmedzený prístup. A fixná deliaca stena pohodlne oddeľuje druhý rad sedadiel od zadného nákladného priestoru dodávky.

Dve dostupné možnosti rázvoru poskytujú pre Ford Transit Double Cab-in-Van nákladný priestor až 10,6 m³ vo variante L4 (dlhý rázvor). To znamená, že v dodávke je dosť priestoru na tri štandardné europalety.

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

Hlavné prvky

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

Nový Ford Transit Double Cab je vybavený radom pokročilých 2,0-litrových naftových motorov Ford EcoBlue a je výkonnejší a efektívnejší ako kedykoľvek predtým. Vďaka trom dostupným pohonným jednotkám, ktoré ponúkajú maximálny výkon až 170 koní, zaručene nájdete takú, ktorá vyhovuje vašim konkrétnym potrebám. Nový Transit je k dispozícii aj s motorom HDT (ťažký nákladný automobil) pre zákazníkov, ktorí potrebujú trochu viac výkonu. Motor dokáže poskytnúť ešte väčší krútiaci moment, vďaka čomu je táto veľká dodávka ideálnym vozidlom pre ťažšie úpravy.

DÔVERA V PREMENLIVÝCH PODMIENKACH

Ľadové zimné cesty, bahnité prístupové cestičky – všade, kam vás vaše podnikane zavedie, vám pohon všetkých kolies (AWD) dáva istotu, že sa tam dostanete. Inteligentný pohon všetkých kolies je systém krútiaceho momentu na vyžiadanie, ktorý zabezpečuje stabilný pohyb na náročných povrchoch. Pohon AWD, ktorý sa aktivuje stlačením gombíka alebo v reakcii na jazdné podmienky, udržuje vás a váš náklad pevne na ceste. A pri prírastku hmotnosti iba 60 kg získate dodatočnú všestrannosť bez obetovania užitočného zaťaženia.

SYSTÉM UDRŽIAVANIA V JAZDNOM PRUHU

Systém udržiavania v jazdnom pruhu Transit Double Cab využíva prednú kameru na sledovanie, či neúmyselne nevybáčate z jazdného pruhu. Pomoc pri udržiavaní v jazdnom pruhu poskytuje jemnú asistenciu krútiaceho momentu riadenia, ktorá vám pomôže naviesť vás späť do jazdného pruhu. Ak sa koleso dotkne pruhu alebo okraja cesty, upozornenie udržiavania v jazdnom pruhu zavibruje volantom a zobrazí vizuálne varovanie. Táto technológia sa automaticky deaktivuje pri rýchlosti nižšej ako 64 km/h (43 mph) alebo sa dá manuálne vypnúť.

PANORAMATICKÁ KAMERA

Malá panoramatická kamera v prednej časti dodávky prenáša rozdelený obraz na multifunkčný displej Ford Transit, aby ste mohli vidieť vozidlá, cyklistov alebo chodcov prichádzajúcich z oboch strán. Táto predná širokouhlá kamera je neoceniteľná, keď vychádzate z úzkeho parkovacieho miesta alebo ste na rušnej ceste, kde dobre nevidíte.

SYSTÉM MONITOROVANIA TLAKU V PNEUMATIKÁCH

Ak niektorá z pneumatík začne počas cesty strácať tlak, systém monitorovania tlaku v pneumatikách vás bude okamžite varovať rozsvietením ikony na prístrojovom paneli, keď dostanete defekt.