Plne elektrický Ford Mustang Mach-E

Užite si jazdu bez hluku

FORD MUSTANG MACH-E

Zmena prichádza cez noc

FORD MUSTANG MACH-E GT

Plne elektrický Ford Mustang Mach-E

FORD MUSTANG MACH-E – PLNE ELEKTRICKÉ SUV

Predstavujeme vám Ford Mustang Mach-E: Prvé plne elektrické SUV značky Ford. Krásne tvarovaný dizajn, najmodernejšie technológie a maximálny elektrický dojazd až 450 – 600 km (výsledky testu WLTP).

Ford Mustang Mach-E je elektrické SUV, ktoré poskytuje okamžitú akceleráciu. Model GT dosahuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h len za 3,7 sekundy.

Pripravte sa na to, že sa znova zamilujete do šoférovania.
  • špeciálny bonus pre vybrané skladové verzie AWD až 8 500 €
  • FORD EV DOTÁCIA až 5 000 € (kompletné podmienky v sekcii DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE)
  • výkonné EV SUV s výkonom až 487k a 860Nm
  • s dojazdom až 600 km
  • predĺžená záruka Ford Protect na 5 rokov/120 000 km
  • bohatá sériová výbava

VIZUÁLNA INTUÍCIA

Ford Mustang Mach-E je vybavený pôsobivou škálou prepojených technológií. Tie sú navrhnuté tak, aby poskytovali zážitok z jazdy a všetkého, čo sa deje okolo vás.

ASISTENT VODIČA

Ford Mustang Mach-E disponuje celým radom moderných technológií a asistentov. Spoľahnite sa na inteligentné parkovacie asistenty či pokročilé bezpečnostné systémy.

PREPRACOVANÝ VÝKON

Ford Mustang Mach-E vás nadchne plynulým a tichým zrýchlením z 0 na 100 km/h už za 3,7 sekundy a maximálnym elektrickým dojazdom až 450 – 600 km (výsledky testu WLTP).

BEZPEČNÉ A JEDNODUCHÉ

Inovatívne funkcie pripojenia E-Latch a FordPass vám umožňia rýchly a jednoduchý prístup k vášmu vozidlu.

PRVÝ POHĽAD NA ELEKTRICKÝ FORD MUSTANG

DOJAZD AŽ DO 600 km

(na základe WLTP testov)

ZIMNÁ JAZDA V SUV FORD MUSTANG MACH-E

Ford Mustang Mach-E bol testovaný v extrémne chladných podmienkach. Všetky elektrické vozidlá (EV) majú menej energie pri nízkych teplotách v porovnaní s vyššími teplotami. Deje sa to v dôsledku chémie batériových článkov. Extrémne teploty často spôsobia, že z batérie sa čerpá viac energie (vyhrievané čelné sklo, vyhrievané sedadlá, klimatizácia atď.), ale existuje niekoľko spôsobov, ako optimalizovať batériu a dosiahnuť maximálnu účinnosť. Ideálne je využívať termo manažment batérie a pred odchodom si v aplikácii FordPass či prostredníctvom vstavanej navigácie navoliť čas odjazdu a požadovanú teplotu (vozidlo musí byť pripojené k nabíjacej stanici). Nielenže budete mať pri príchode k vozidlu vychladený alebo vyhriaty interiér, ale vozidlo tiež zabezpečí optimálnu prevádzkovú teplotu batérie pri odjazde, čím sa tiež optimalizuje dojazd. Odporúčame aj plánovať nabíjacie zastávky cez vstavanú navigáciu, vozidlo vtedy pripraví batériu na dosiahnutie maximálnej rýchlosti nabíjania.

JEDNODUCHÉ AKO NABÍJANIE SMARTFÓNU

NABÍJANIE DOMA

Zabudnite na palivo a ušetrite čas aj peniaze. Nabite svoj Ford Mustang Mach-E pred odchodom ešte doma a začnite tak každý deň až s 450 – 600 km elektrického dojazdu (výsledky testov WLTP). 

NA VEREJNEJ NABÍJACEJ STANICI

Ford Mustang Mach-E disponuje možnosťou vysoko výkonného nabíjania jednosmerným prúdom – to znamená, že na vysokovýkonnej nabíjacej stanici môžete dobiť dojazd 117 km len za 10 minút.

VÝHODY ELEKTRICKÝCH VOZIDIEL

Už žiadne cesty na pumpu, nižšie náklady na údržbu a možnosť jazdy v emisných zónach. Zoznam výhod pri prechode na plne elektrické vozidlo je naozaj dlhý.

LACNEJŠIA PREVÁDZKA

Kedže majitelia elektromobilov netankujú, ich prevádzkové náklady na vozidlo sú podstatne nižšie. Koľko však môžete ušetriť prechodom na elektromobil? Úspora sa môže vyšplhať  až 1 965 EUR* a to pri najazdených 20 000 km ročne, spotrebe paliva (6,60 L/100 km), cene paliva 1,9 EUR/liter, pri domácich nákladoch na elektrickú energiu vo výške 0,35 EUR/kWh, verejných nákladoch na elektrinu 0,59 EUR/kWh, spotrebe energie 16,5 kWh/100 km a pri 90 % nabíjania u vás doma.


DOKONALÉ FIREMNÉ AUTO

Mnoho spoločností teraz ponúka svojim zamestancom na výber širokú škálu firemných vozidiel. V ponuke sú často elektromobily s množstvom moderných technológií a bezpečnostných či iných asistentov.

Plne elektrický Ford Mustang Mach-E by mohol byť pre vás dokonalým firemným autom vďaka:
• nulovým emisiám pri jazde, ktoré umožňujú prístup do ultra nízkoemisných zón,
• funkciám pripojenia, ako je SYNC4, ktoré pomáhajú pri plánovaní cesty,
• priestrannému interiéru a praktickému úložnému priestoru pre každý účel vašej cesty.

ELEKTRICKÁ SLOBODA – z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy

PRISPÔSOBTE SI SVOJ NOVÝ MUSTANG MACH-E

Mustang Mach-E - GT

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

 
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE