DIELY A PRÍSLUŠENSTVO

Vybrali ste si farbu vozidla a vnútorné čalúnenie. Teraz Vám ponúkame širokú škálu vysoko kvalitných doplnkov, aby ste si mohli Váš Ford ešte viac prispôsobiť Vašim potrebám. Vyberte si z elegantných doplnkov interiéru, športových sád vonkajších doplnkov a praktického príslušenstva určeného pre prepravu či bezpečnosť. Všetky výrobky sú vyberané tak, aby spĺňali najvyššie očakávania v bezpečnosti a kvalite výrobkov značky Ford. Konkrétne doplnky a príslušenstvo pre aktuálne modely značky Ford nájdete v našom online katalógu príslušenstva

Štýlové doplnky pre všetky modely Ford

Elegantný vzhľad a neobyčajne dôkladné spracovanie Vášho vozidla Ford predstavujú záruku, že Vaša cesta životom bude pohodlná a inšpiratívna. Je to štýl, ktorý presne odpovedá štýlu Vášho života. Naše doplnky Vám umožnia ešte lepšie prispôsobiť vozidlo svojim predstavám. Celá ponuka, od jedinečných doplnkov interiéru po sadu doplnkov karosérie, je navrhnutá a odskúšaná s ohľadom na zaistenie bezpečnosti Vášho vozidla Ford aj Vašej bezpečnosti.

Komfort a pohodlie

Všetky vozidlá Ford sú vždy navrhnuté s ohľadom na zabezpečenie najvyššieho pohodlia. Obklopíme Vás a Vašich spolucestujúcich absolútnym pohodlím v štýle Ford, od ergonomického sedadla pre vodiča cez dotykové ovládacie prvky po opierky hlavy. S naším príslušenstvom spoznáte, čo je dokonalé pohodlie.

Disky kolies z ľahkých zliatín

Kolesá z ľahkých zliatin v našej ponuke dodávajú vozidlu iný vzhľad aj iný pocit. Všetky kolesá boli navrhnuté ako štýlový doplnok všetkých vozidiel Ford. Elegantné, účelné či atraktívne, voľba je úplne na Vás. V každom prípade sa však môžete spoľahnút, že všetky kolesá boli vyrobené podľa najnáročnejších noriem z najkvalitnejších materiálov a prešli dlhodobými testami, ktoré zaručujú bezpečnú jazdu. Bez ohľadu na to ako kolesá vyzerajú, či sú frézované, strieborné či pochrómované, môžete sa vždy spoľahnút na ich vysokú kvalitu spracovania.

Preprava

Bez ohľadu na to, čo chcete prevážať, máme príslušenstvo, s ktorým to zvládnete ľahko a bezpečne. V našej rozsiahlej ponuke si určite nájdete presne taký výrobok, ktorý dokonale splní Vaše nároky. Sami si môžete vybrať zo širokej ponuky strešných nosičov, s každým sa ale budete cítiť bezpečne a pohodlne.

Ochrana vozidla

Každodenný život Vám prináša neočakávané a nechcené prekvapenia. Ako sú škrabance, nárazy a hrče na karosérii Vášho Fordu. Tak prečo by Váš Ford nemal mať o trochu viac ochrany? Napríklad fólia na ochranu prahov dverí môže byť nalepená za pár sekúnd a zabezpečuje vynikajúcu ochranu pre budúce roky. A čo tak naše koberčeky, ktoré perfektne ladia s interiérom Vášho vozidla.

Doplnky povinnej výbavy

Doplnky povinnej výbavy Ford sú starostlivo vybrané, aby sme zaistili maximálnu bezpečnosť pre vodičov a pasažierov vozidiel Ford v prípade poruchy alebo nehody. Všetky produkty spĺňajú najnovšie požiadavky Európskej legislatívy. Všetky vozidlá Ford obsahujú úchyty pre bezpečné, ľahko prístupné uloženie doplnkov povinnej výbavy v čase, keď sa nepoužíva. Výstražný trojuholník a lekárnička sú špeciálne navrhnuté tak, aby bezpečne držali v týchto úchytoch.

Bezpečnosť detí

Vaše deti si zaslúžia cestovať v aute rovnako pohodlne a bezpečne ako Vy. Ford ponúka detské sedačky špičkovej kvality od nášho schváleného dodávateľa Britax. Sedačky pre deti všetkých vekových kategórií od kojencov po malé deti spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a boli odskúšané pri nárazových skúškach. Ponuka obsahuje aj široký výber sedačiek ISOFIX, ktoré sa dajú rýchlo upevniť k upevňovacím bodom, ktorými je vybavená väčšina modelov Ford.

Zábava a technológie

Ford ponúka viac ako iba radosť z jazdy, v širokej ponuke nájdete systémy pre zábavu a aj informačné systémy, ktoré Vám pomôžu dostať sa tam, kam chcete a spríjemnia Vám cestu. Môžete si napr. vybrať integrovaný alebo prenosný navigačný systém, ktorý Vám ukáže optimálnu trasu a špičkové reproduktory zabezpečujúce dokonalý zvuk. Nech si už vyberiete z našej ponuky čokoľvek, môžete sa spoľahnúť, že získate progresívne, príjemné technické riešenie.

ORIGINÁLNE NAHRADNÉ DIELY FORD

Originálne diely Ford sú pre vozidlo, vodiča ale aj pre chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky najvhodnejšie. Legislatíva EU vyžaduje aby automobil splňoval prísne normy, napr. v oblasti bezpečnosti, ochrany chodcov ale i ochrany životného prostredia. Všetky tieto faktory ovplyvňujú sériovú výrobu našich vozidiel, preto sú komponenty automobilov Ford vystavené mnohým testom. Každý originálny náhradný diel Ford má vplyv nielen na bezpečnosť ale taktiež na komfort a hodnotu Vášho vozidla.

Bezpečnosť

Sme odhodlaní zabezpečiť, že váš Ford poskytne vynikajúcu ochranu vám, vašim pasažierom a chodcom. Preto sa originálne náhradné diely Ford navrhujú, vyrábajú a testujú tak, aby spĺňali a prekračovali požiadavky zákonných bezpečnostných noriem a homologizácie na jednotlivých trhoch.

Výkon

Všetky súčiastky vášho Fordu sú navrhnuté pre dokonalú optimalizovanú spoluprácu, skvelý komfort a maximálne nízku spotrebu paliva. Vzťahuje sa to aj na originálne náhradné diely Ford, ktoré sa vyrábajú podľa rovnako prísnych štandardov ako ostatné súčiastky do vozidiel.

Kvalita

Vysoké štandardy konštrukcie a výroby originálnych náhradných dielov Ford zabezpečujú ich dokonalú funkčnosť, spoľahlivosť a očakávaný výkon. Sú navrhnuté tak, aby zapadli na svoje miesto bez nadmerného tlaku, škár alebo deformácií a majú rovnakú povrchovú úpravu ako pôvodné súčiastky.

Hodnota

Udržujte svoj Ford v stopercentnom stave a aj jeho budúci majitelia budú šťastní. Ak sa rozhodnete svoje vozidlo predať, potenciálni kupci sa potešia, keď sa dozvedia, že ste používali len originálne náhradné diely Ford. A určite nebudú mať potom problém zaplatiť vám viac.

Značka

Originálne náhradné diely Ford môžete spoznať už na prvý pohľad podľa označenia. Naša jedinečná a ľahko rozpoznateľná ochranná známka je väčšinou umiestnená na viditeľnom mieste každého náhradného dielu.

Záruka

Záruka spoločnosti Ford vám zabezpečí pokoj v duši. Pri servisoch, opravách karosérie alebo motora, alebo pri výbere originálneho príslušenstva. Všetky opravy sa vykonávajú podľa štandardov najvyššej kvality. Plusom je, že ak sa rozhodnete svoj Ford predať, nový majiteľ bude mať zo záruky určite radosť.

Veľkoobchod s náhradnými dielmi Ford

Ponúkame Vám možnosť nákupu originálnych náhradných dielov Ford vďaka programu 
MAX TRADER, ktorý je určený všetkým nezávislým predajcom a opravcom.


Pre našich partnerov sme v rámci spolupráce pripravili viacero podporných produktov:


Dodávky tovaru, Elektronický katalóg, ktorý ponúka kompletný prehľad náhradných dielov Ford, je určený pre všetkých nezávislých odberateľov náhradných dielov za mesačný poplatok, jednoduché objednávanie dielov, rozsiahla ponuka a dostupnosť dielov z centrálneho skladu na Slovensku, technická pomoc a poradenstvo, technické údaje na vozidlá Ford, zapožičanie špeciálneho náradia, náhradné diely Motorcraft za výhodnú cenu, záruka na náhradné diely, marketingová podpora predaja a školenia.


V prípade záujmu kontaktujte MAX TRADER 
predajcu náhradných dielov:


Auto Koiš, Bánovce nad Bebravou

Adresa: Trenčianska cesta 62, Bánovce n/Bebravou
Kontakt: 0905 723 596, bauer@autokois.com
Auto Koiš, Trenčianska Turná

Adresa: Bánovská cesta 1032, Trenčín - Trenčianska Turná
Kontakt: 0908 703 238, novosad@autokois.com
Euromotor, Banská Bystrica

Adresa: Čerešňová 8A, Banská Bystrica
Kontakt: 0904 700 389, tmoravec@euromotor.sk
Summit Motors Bratislava

Adresa: Tuhovská 9, Bratislava
Kontakt: 0915 985 694, cagan@summit.sk
Szilcar Partners, Košice

Adresa: Alejová 2, Košice
Kontakt: 0903 395 650, samuel.ocakajak@fordszilcar.sk