Pripravený na prácu keď aj vy

Ford transit chassis cab

Spoľahlivý a efektívny

Ford transit chassis single cab

Oddolnejší ako kedykoľvek predtým

nový 5-tonový transit chassis cab

Ťažká práca nie je problém

ford transit chassis cab

NOVÝ FORD TRANSIT CHASSIS

Ford Transit Chassis poskytuje v rade Transit maximálnu flexibilitu. Plošinové vozidlo, vyklápacie vozidlo, chladiarenské vozidlo alebo čokoľvek iné – prispôsobte ho vašim konkrétnym podnikateľským potrebám. Teraz k dispozícii s voliteľným inteligentným pohonom všetkých kolies (AWD) a ako 5-tonový model. Takže budete mať istotu, že dostanete všetko, čo vaša firma potrebuje. Zoznámte sa s najodolnejším a najspoľahlivejším Ford Transit Chassis.

VYBERTE SI ŠTÝL KAROSÉRIE

SINGLE CAB

Ford Transit Chassis Single Cab má jeden rad dvoch alebo troch sedadiel, aby sa maximalizoval priestor určený na zmeny. Každá zo štyroch dĺžok rázvoru využíva robustný podvozok vo forme rebrinového rámu. Ten poskytuje plochý a pevný základ, na ktorom môžete postaviť dokonalú úpravu dodávky. S maximálnou celkovou hmotnosťou vozidla 5 000 kg si ju môžete nakonfigurovať presne podľa svojich potrieb.

DOUBLE CAB

Ford Transit Chassis Double Cab je navrhnutý tak, aby bez námahy prepravil náklad aj váš tím. Môže prepraviť až sedem cestujúcich a zadné sedadlá je možné sklopiť na zväčšenie úložného priestoru. Je k dispozícii so štyrmi variantmi rázvoru s maximálnou celkovou hmotnosťou vozidla 5 000 kg. Double Cab s robustným rebrinovým rámom je pevným základom pre nakonfigurovanie vašej osobnej dodávky.

Hlavné prvky

EXTRA SILA S 5 TONAMI

Nový, 5-tonový variant (celková hmotnosť vozidla) poskytuje vášmu Ford Transit Chassis najväčšiu nosnosť a umožňuje vám efektívne prepravovať náklad so zaťažením až 2 960 kg.

Táto extra sila robí z 5-tonového variantu ideálneho kandidáta na náročné úpravy. Dostupné varianty rázvorového podvozku (L3, L4, L5) verzie Chassis poskytujú maximálnu všestrannosť pre všetko, čo potrebujete.

Odolnejší ako kedykoľvek predtým. Tento nový, ultra silný Transit je výborným pomocníkom pre vašu prácu.

INTELIGENTNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

Ľadové zimné cesty, bahnité prístupové cestičky – pohon všetkých kolies (AWD) vám dáva istotu, že sa dostanete všade tam, kam vás vaša práca zavedie. Inteligentný pohon všetkých kolies je systém, ktorý dokáže meniť rozdelenie sily podľa toho, na akom povrchu sa práve nachádzate. Pomocou tlačidla alebo na základe vašej jazdy udržuje tento systém vás, aj váš náklad stabilne na vozovke.

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

S radom pokročilých hybridných alebo naftových pohonov je verzia Chassis Single Cab dokonalým spojením výkonu a efektivity. Štyri 2,0-litrové naftové motory Ford EcoBlue ponúkajú výkon až 170 koní a krútiaci moment 390 Nm. 

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

Pomocou inteligentného adaptívneho tempomatu si môžete nastaviť vlastnú rýchlosť. Systém dokáže zistiť rýchlostné obmedzenie a automaticky udržiavať zvolenú rýchlosť v rámci zisteného obmedzenia. Pokročilá radarová technológia sleduje pomalšiu premávku pred vami a môže automaticky nastaviť rýchlosť tak, aby sa zachovala prednastavená medzera od vozidla pred vami. Ak sa pred vami nenachádzajú iné vozidlá, Ford Transit Chassis Single Cab pokračuje v jazde prednastavenou rýchlosťou.

Systém dynamického rozdeľovania krútiaceho momentu

Systém dynamického rozdeľovania krútiaceho momentu medzi prednými kolesami automaticky reaguje na povrch vozovky až 100-krát za sekundu. (To je 33-krát rýchlejšie ako žmurknutie oka.) Pomocou týchto informácií priebežne rozdeľuje hnaciu silu na obe predné kolesá, čo maximalizuje priľnavosť a zlepšuje ovládanie. To vám pomôže pri jazde v zákrutách, aj pri prekonávaní nerovností na ceste.

STABILIZÁCIA V BOČNOM VETRE

Táto funkcia pomáha vodičovi pomocou stabilizačného elektronického systému sledovať vplyv bočného vetra a udržať smer jazdy aj pri silných bočných nárazoch. 

ÚPRAVY TRANSITU

Ford Transit Chassis je známy svojou všestrannosťou a flexibilitou. Je ideálnou platformou pre širokú škálu úprav na mieru. Maximálna nosnosť nového 5-tonového modelu je zvýšená na 2 960 kg, vďaka čomu je ideálny na náročnejšie úpravy a jednoducho zvládne každú prácu.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: