Úplne nový Ford Mustang

Kultová ikona

Predstavujeme športové vozidlo Ford Mustang® 7. generácie. Vybavený 5-litrovým motorom V8 a ikonickým zvukom. Ultramoderný interiér s prispôsobiteľným digitálnym displejom kokpitu. Jedna nezabudnuteľná jazda, dve legendárne karosérie - Ford Mustang fastback a convertible.
0-100 Km/h 1 Maximálny výkon 1 Maximálny krútiaci moment 1
4.4 s 453 k 540 Nm

Inšpirovaný prvou generáciou modelu Mustang

Elegantná silueta a mohutná karoséria.

Výrazná predná maska s ikonickým znakom

Mustang na mriežke a trojité LED svetlomety.

Vyskúšajte si ho

Mustang má obuté 19" zliatinové disky s lakovanými brzdovými strmeňmi.

Špičkový Mustang interiér

Obklopený technológiami

12,4-palcový digitálny prístrojový panel a 13,2-palcový dotykový displej Ford SYNC™ 4 (2) sa spájajú do jednej obrazovky, ktorá obklopuje vodiča.

Inšpirovaný závodmi

Športovo ladený volant zabezpečuje efektné ovládanie.

Premium

Kožené sedadlá Premium a jemné čalúnenie Soft-Touch.

6-stupňová manuálna alebo 10-stupňová automatická prevodovka s funkciou SelectShift™ a možnosťou radenia pákami nad volantom.

Mustang® Dark Horse

ŠPECIÁLNA EDÍCIA

Výkon

Výkonný 5-litrový motor V8 Coyote Ti-VCT 4. generácie s výkonom 453 k a krútiacim momentom 540 Nm, ako aj celá rada inteligentných technológií. Zrýchlenie z nuly na 100 za 4,4 sekundy (1).

Vysoký výkon

Brzdy Brembo™ s 19-palcovými strmeňmi poskytujú vysokú brzdnú silu.

Diferenciál s obmedzeným sklzom

Pre lepšiu akceleráciu a zatáčanie na trati.

Výfuk s aktívnymi klapkami

Umožňuje regulovať hukot v 4 režimoch - Quiet, Normal, Sport a Track.

5-litrový motor Coyote V8 4. generácie

S dvojitým vačkovým hriadeľom - ľahké hliníkové hlavy valcov so štyrmi ventilmi na valec. Dvojité nasávanie vzduchu zabezpečuje vysokotlakové priame vstrekovanie a nízkotlakové vstrekovanie paliva cez port.

Driftovacia ručná brzda

Vizuálne príťažlivá a funkčná mechanická ručná brzdy. Dve nastavenia, pre začiatočníka a experta. Uvidíme sa na okruhu (3) 

Režimy jazdy

Šesť prispôsobiteľných jazdných režimov na optimalizáciu výkonu v rôznych jazdných podmienkach. Normal, Sport, Slippery, Track, Drag a vlastný režim Custom, v ktorom môžete kombinovať nastavenia a získať tak jedinečný zážitok z jazdy.

Sledovanie aplikácií®

Zobrazte svoje výkony a údaje na digitálnom prístrojovom paneli alebo na obrazovke SYNC 4. Zobrazte si zrýchlenie, brzdný výkon, časy na kolo a ďalšie údaje, aby ste maximalizovali  schopnosti a svoj pôžitok z jazdy na okruhu. (3)  

Voliteľné adaptívne odpruženie

Pokročilý nový systém odpruženia MagneRide® poskytuje istotu pri jazde ako aj pohodlie. Systém monitoruje podmienky vozovky a zámery vodiča, pričom kontroluje a nastavuje tlmiče až tisíckrát za sekundu.

Technológie

Rozpoznávanie dopravných značiek

Rozpoznáva a identifikuje značky obmedzujúce rýchlosť na strane vozovky alebo nad ňou. Informácie sa aktualizujú pri každom vstupe do novej rýchlostnej zóny a zobrazujú sa na digitálnom prístrojovom paneli. (4)

Asistent udržovania v jazdnom pruhu

Kamery snímajú dopravné značenie pred vozidlom a zistia, či ste omylom nevybočili z jazdného pruhu. Systém vás upozorní vibráciami volantu a môže vám jemne pomôcť vrátiť sa do správneho jazdného pruhu. (4)

Inteligentný adaptívny tempomat

Adaptívny tempomat naviac využíva elektronické mapové údaje a rozpoznávanie dopravných značiek. Prispôsobuje vašu rýchlosť vozovke a terénu pred vami, napríklad zákrutám na diaľnici, ako aj premávke okolo vás. (4)

Vyhýbací manéver

Technológia asistenta vyhýbacieho riadenia rozpozná, kedy uhýbate, aby ste sa vyhli prekážke. Poskytuje podporu pri riadení, aby vám pomohol obísť objekty na vašej ceste, keď vynaložené úsilie vodiča nie je dostatočné. (4)

Asistent brzdenia pri cúvaní

Radarové senzory na zadnom nárazníku dokážu rozpoznať možnú kolíziu. Po aktivácii v rozmedzí rýchlosti 1 až 7 km/h sa zobrazí varovanie a systém automaticky zabrzdí, aby pomohol zmierniť náraz alebo mu zabrániť. (4)

Aktívne tlmenie výmoľov

Systém detekuje a chráni pred nárazmi a nákladnými opravami. Technológia monitoruje vstupné informácie o karosérii, riadení a brzdení, aby rozpoznala výmoľ a zachytila koleso skôr, ako klesne do výmoľu.(3)

Buďte medzi prvými

Zažite kultovú ikonu na vlastnej koži.
 

Vylaďte štýl svojej ikony

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Edícia DARK HORSE

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE