Mustang Dark Horse™

Mustang Dark Horse™

Po 21 rokoch predstavujeme novú výkonnú sériu Mustang. Jedinečný dizajn karosérie. Vylepšený podvozok a vyladený motor - výkon 453 koní a zrýchlenie z 0 na 100 km za 4,4 sekundy. (1)

Jedinečný štýl

Spodné bočné lišty. Pevné zadné krídlo. Difúzor inšpirovaný pretekmi a čierna štvorica koncoviek výfuku. Zatmavené LED svetlomety. Jedinečná lesklá čierna mriežka chladiča a lakované otvory na kapote. To je nový, jedinečný dizajn.

Zadný spojler

Zadný spojler vo výraznom štýle s aerodynamickým dizajnom znižuje odpor vzduchu a zvyšuje priľnavosť.

Jedinečné označenie

Nový znak Mustang Dark Horse na podbehoch predných kolies, zadných dverách a prahoch dverí. Cez mriežku chladiča sa tiahne eloxovaná verzia slávneho poníka v tmavom laku.

Prémiový interiér

Šprotový ladený volant potiahnutý kožou. Kontrastné prešívanie v modrej farbe Indigo Blue umocňuje detaily v celom interiéri Mustang Dark Horse. Na modro eloxovaná titánová rukoväť manuálneho radenia ako aj eloxované strieborné radiace páčky.

Prevodovka

Unikátna 6-stupňová manuálna prevodovka TREMEC s titánovou hlavicou radiacej páky vytlačenou v 3D je súčasťou štandardnej výbavy.

Balík Performance

Obsahuje prídavný chladič motorového oleja. Jedinečný chladič s nižšou hmotnosťou a s funkciou odmietania prehrievania. Výkonnejšie ventilátory chladenia. Diferenciál s obmedzenou svornosťou Torsen a systém aktívneho odpruženia MagneRide®. Všetko je súčasťou štandardnej výbavy.

Balík Dark Horse

Voliteľný balík Dark Horse ponúka exkluzívnu farbu laku Blue Ember, tmavomodré brzdové strmene Brembo Notorious Blue a logo Grabber Blue. V interiéri sedadlá s jedinečnou perforáciou vo farbe Deep Indigo Blue.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: