Nový, plne elektrický Explorer

Všetko, čo potrebujete, a ešte viac.
0-100 km/h 1 Maximálny dojazd až 2 Rýchlonabíjanie 3
5.3 s 602 km 25 min

Ikonický dizajn

Elektrické SUV s rýchlym nabíjaním, pokročilými technológiami a prvotriednym komfortom. Nový Ford Explorer. Všetko, čo potrebujete, a ešte viac.

Digitálny prístrojový štít

Sústreďte sa na jazdu a všetky potrebné informácie majte prehľadne zobrazené na 5,3-palcovej digitálnej obrazovke prístrojového štítu.

Dotyková obrazovka SYNC Move

Buďte online vďaka veľkej 14,6-palovej dotykovej obrazovky SYNC Move. Navyše sa za displejom skrýva inteligentný uzamykateľný úložný priestor - My Private Locker.

Audiosystém B&O

Vychutnajte si dokonalú zvukovú kulisu prostredníctvom špičkového audiosystému B&O4 s 10 reproduktormi a subwooferom v integrovanom soundbare.

MegaConsole

Poriadok v kabíne vám pomôže udržať úložný priestor stredovej konzoly MegaConsole. S objemom 17 litrov je tu dostatok miesta na veľkú kabelku, notebook alebo viacero 1,5l fliaš.

Intuitívne technológie

Bezpečnosť na prvom mieste

Zostante v bezpečí, nech už sa ocitnete kdekoľvek, vďaka sade pokročilých asistenčných funkcií pre vodiča 2 vrátane adaptívneho tempomatu, adaptívnych matrixových LED svetlometov 7 a 360-stupňovej kamery 8. Technologická sada Driver Assistance obsahuje 12 ultrazvukových senzorov, 5 kamier a 3 radarové senzory, ktoré majú jediné poslanie: zabezpečiť vašu bezpečnosť na cestách.

Akumulátor so štandardným rozsahom batérie

príde koncom roka 2024

Ste pripravení vyraziť?

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Nový, plne elektrický Explorer

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE