DOBRODRUŽSTVO BEZ LIMITOV

ÚPLNE NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM NUGGET

ÚPLNE NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM NUGGET

V novom obytnom vozidle Ford Transit Custom Nugget sa budete cítiť ako doma. Vracia sa naše jedinečné viaczónové usporiadanie so zabudovanou extra všestrannosťou. S dvoma dvojlôžkami, na ktorých sa vyspia štyria dospelí. Možnosť stolovania vo vnútri aj vonku. Sprchovacia hadica umiestnená v zadnej časti vozidla. Rozšírená konektivita vrátane 13-palcového dotykového displeja SYNC 41, elektrických zásuviek, LED svetiel a zadných portov USB-C. A úplne nové funkcie kuchyne. Toto je Nugget, prepracovaný na ešte väčšie objavovanie.


A koncom roka 2024 vstúpi na scénu nový flexibilný plug-in hybrid (PHEV) Nugget. Poháňa váš pobyt - kamkoľvek vás to zavedie.

KOMFORT AKO DOMA

Plne vybavený, plne pripravený. Kuchyňa obytného vozidla Nugget je optimalizovaná pre život na cestách. Medzi novinky patrí 33-litrová zásuvková chladnička. Integrovaná varná doska a drez s teplou a studenou vodou ako aj o 20 % väčšia pracovná plocha. Úložné priestory s tichým zatváraním a vysúvacie úchyty na ochranu detských prstov. Priestor v kuchyni zvyšuje taktiež výklopný matrac.

PRAKTICKOSŤ BEZ NÁMAHY

Vďaka inteligentnejšiemu dizajnu je konfigurácia modelu Nugget jednoduchá: výklopná strecha je teraz vyrobená zo samoskladaciej látky. Štandardne je vzadu namontovaná sprchovacia hadica s teplou a studenou vodou. K dispozícii je integrovaný úložný priestor pre vonkajší stôl a stoličky. Roletové zatemňovacie žalúzie pre väčšie súkromie. A to nie je všetko. Toto je Ford Nugget, flexibilnejší a praktickejší obytný automobil ako kedykoľvek predtým.
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE