ÚPLNE NOVÝ FORD TRANSIT CONNECT

VYROBENÝ PRE NAJNÁROČNEJŠIE ÚLOHY

Úplne nový Transit Connect je tu. Úplne premyslený. Zvýšená ťažná kapacita a prepracovaný nákladný priestor. Prvýkrát k dispozícii aj ako Plug-in  Hybrid.
MAXIMÁLNY NÁKLADNÝ PRIESTOR MAXIMÁLNE UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE DO MAXIMÁLNA DĹŽKA NÁKLADU
3,7 m2 (1; 2) 850 kg (2; 3) 2 150 mm (1; 3)

POZRITE, AKO ÚPLNE NOVÝ TRANSIT CONNECT UDRŽIAVA VÁŠ BIZNIS V POHYBE

NALOŽTE VIAC

Úplne nový Transit Connect narástol, aby odviezol ešte väčší a ťažší náklad. Vyberte si z dvoch dostupných dĺžok, do oboch sa zmestia dve štandardné europalety.

V kabíne sú dve nabíjacie zásuvky USB-C s príkonom 45 W, ktoré sú vhodné na nabíjanie notebookov a batérií elektrického náradia, mobilných telefónov a prenosných powerbánk. V batožinovom priestore navyše nájdete zásuvku s napätím 12 V.


VYŠŠÍ VÝKON

Naše nové naftové motory EcoBlue sú zatiaľ najvýkonnejšie, ponúkajú vyšší výkon, pozoruhodnú úsporu paliva a teraz sú k dispozícii s voliteľným pohonom všetkých kolies. Navyše je po prvýkrát k dispozícii aj verzia Plug-In Hybrid s dojazdom až 110 km len na elektrický pohon.4 

KONEKTIVITA

Digitálny 10,25-palcový prístrojový panel vozidla Transit Connect umožňuje prispôsobiť zobrazenie celého radu údajov o vozidle. Farebný dotykový displej s uhlopriečkou 10-palcov sa bez problémov prepojí s vaším smartfónom5. Okrem toho budete mať prístup k množstvu užitočných údajov o vozidle vďaka aplikácii FordPass.

TECHNOLÓGIE PODPORY RIADENIA

Úplne nový Transit Connect prináša doteraz najkomplexnejší balík asistenčných funkcií pre vodiča. Vrátane automatických svetlometov, predkolízneho asistenta, systému udržiavania vozidla v jazdnom pruhu, rozpoznávania dopravných značiek, asistenta vyhýbacieho manévru, LED svetlometov s adaptívnym systémom predného osvetlenia a predných aj zadných parkovacích senzorov. 6, 7

ÚLNE NOVÝ DIZAJN

Vyzerá dobre. Funguje dobre. Úplne nový Transit Connect je kompletne prepracovaný. Nový exteriér s dynamicky tvarovanými líniami, masívnymi prednými mriežkami, výberom pútavých farieb karosérie a štýlovým a priestranným interiérom.
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE