Nový Ford Puma

PRESKÚMAJTE VŠETKY ASPEKTY VÁŠHO MILOVANÉHO MIESTA

Nový Ford Puma® EcoBoost® Hybrid, SUV stvorené pre zážitok z jazdy. S atletickým dizajnom, štýlovým interiérom zameraným na potreby vodiča a Megaboxom pre dodatočný úložný priestor.Dotykový displej SYNC®4 1 Batožinový priestor 2
12-palcový 456 litrov

Prejavte sa

Interiér

12.8-palcový digitálny kokpit
Pozrite si, čo potrebujete vedieť.

12-palcový dotykový displej SYNC® 1 
Vždy aktuálne informácie o doprave, počasí, aktualizované mapy aj vaša obľúbená hudba.

Bezdrôtové nabíjanie 3 
Nabíjajte sa pomocou bezdrôtovej nabíjačky, ktorá je zabudovaná v stredovej konzole a udržiava tak interiér čistý a nepreplnený.

Prémiový komfort

V novom Ford Puma je miesto pre vás aj vašu posádku. Štýlové sedadlá s ergonomickými opierkami hlavy a prémiovým čalúnením sú navrhnuté pre maximálne pohodlie.

Audiosystém B&O

S integrovaným soundbarom, ktorý poskytuje vynikajúci hudobný rytmus a pulzujúce basy*

Posuvná lakťová opierka

Nastaviteľná lakťová opierka pre väčšie pohodlie pri jazde.

Panoramatická strecha**

Panoramatická strecha zaplaví váš Ford Puma prirodzeným svetlom.

MegaBox - Dômyselné využitie priestoru

Nový Ford Puma ponúka 456 litrov batožinového priestoru2 (1 126 litrov pri zadných sedadlách sklopených do roviny). To zahŕňa aj 80-litrový prídavný úložný priečinok  MegaBox v batožinovom priestore pre vaše mega vysoké veci. Vďaka vyhotoveniu z plastu a výpustu na dne je umývateľný hadicou. Ideálne miesto pre špinavé športové náčinie, či nápoje s ľadom na spríjemnenie letných horúčav.

Centrum, periféria či okolie mesta

Pripojený a Pohodlný

Bezdrôtové pripojenie zariadení

Pripojenie k Apple CarPlay a Android Auto funguje bezdrôtovo. Vďaka bezdrôtovému nabíjaniu telefónu už nemusíte používať káble a váš interiér je tak čistý a prehľadný.

Rozpoznávanie hlasu a zabudované hlasové pokyny Alexa*

A toto všetko je pre vás na dosah na stredovej konzole v novom kokpite.

360° kamera

Nech už vás v meste čaká čokoľvek, máte to pod kontrolou z každého uhla.

Inteligentný adaptívny tempomat

Kľúčovým slovom je tempomat. Obsahuje funkciu rozpoznávania dopravných značiek, ktorá automaticky prispôsobuje rýchlosť obmedzujúcim značkám. A tiež funkciu Stop-and-Go a funkciu udržiavania v strede jazdného pruhu, ktorá udržiava vozidlo medzi čiarami*.

Informácie o mŕtvom uhle

V meste plnom nepredvídateľných situácií kontroluje systém Cross Traffic Alert a systém Sledovania mŕtveho uhla* skryté nebezpečenstvo a približujúce sa vozidlá z oboch strán. 

Asistent zabrzdenia pri cúvaní do prekážky

Asistent zabrzdenia pri cúvaní do prekážky* je navrhnutý tak, aby rozpoznal kritickú situáciu za vozidlom a automaticky zabrzdil v prípade hroziacej kolízie.

Výkon

7-stupňová automatická prevodovka

Ford Puma je k dispozícii so 7-stupňovou automatickou dvojspojkovou prevodovkou EcoBoost Hybrid Powershift®. Ideálna na jazdu v meste v režime stop-start, úspornú spotrebu paliva a potešenie z jazdného výkonu.

mHYBRID

Ford Puma Mild Hybrid využíva rekuperačné brzdenie, aby v prípade potreby poskytol dodatočnú podporu benzínovému motoru. 7 Tento samonabíjací mild-hybrid pomáha zvyšovať úsporu paliva a znižovať emisie CO2 8.

Voliteľné režimy jazdy

Vyberte si z piatich voliteľných režimov jazdy: Normálny, Eco, Šport, Trail alebo Klzký povrch. Každé nastavenie dolaďuje výkon vozidla Puma úpravou mapovania motora, odozvy, trakcie a stability.
 

Vyrazte do mesta

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE