DO MESTA AJ DO TERÉNU

ÚPLNE NOVÝ FORD RANGER WILDTRAK

STVORENÝ PRE ROVNOVÁHU MEDZI PRÁCOU A ZÁBAVOU

Spoznajte znovuzrodenú legendu s pohonom 4WD v kompletne prepracovanom prevedení. Predstavujeme novú generáciu modelu, ktorý je skonštruovaný tak, aby spĺňal požiadavky vášho pracovného života a zároveň vám poskytol maximálny pôžitok z miesta, kde sa rozhodnete tráviť voľný čas.

JEDINEČNÝ INTERIÉR

Prepracovaný interiér úplne nového Ford Ranger obsahuje prémiové prvky ako sú napríklad
kožené čalúnenie sedadiel a farebné prešívanie prvkov interiéru.

HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

PRIPOJENIE

VYSPELÁ TECHNOLÓGIA

S palubným systémom SYNC® 4A modelu Ford Ranger budete mať k dispozícii 10,1 až 12-palcovú dotykovú obrazovku, ktorá ponúka širokú škálu hlasom ovládaných funkcií. K dispozícii je aj bezdrôtová nabíjačka pre nabíjanie kompatibilných smartfónov.

KOMFORT & POHODLIE

E-SHIFTER

E-Shifter, unikátne radenie vyvinuté pre Ford Ranger, dokonale ovláda 10-stupňovú prevodovku a spoločne s elektronickou ručnou brzdou napomáhajú čistejšiemu a prehľadnejšiemu výzoru interiéru.

VÝKON

TERRAIN MANAGEMENT SYSTEM TM

Otočný ovládač pre rýchle prepínanie medzi rôznymi jazdnými režimami sa stará o to, aby nový Ford Ranger zvládal ešte viac ako predtým.

ZÁŽITOK Z JAZDY

360° KAMERA

360-stupňová kamera nazerá na vozidlo z vtáčej perspektívy a prenáša obraz na displej systému SYNC4A.

INOVATÍVNY DIZAJN

ZÓNOVÉ OSVETLENIE

Zónové osvetlenie nasvieti najbližšie okolie Ford Rangeru tak, že aj za tmy sa môžete vždy sústrediť na prácu, ktorú treba urobiť.

ZADNÉ DVERE

Vďaka mechanizmu pre ľahké zdvíhanie a spúšťanie, vstavanému pravítku, upínacím vreckám, držiakom na nápoje a otvárača na fľaše vám dokáže vozidlo Ford Ranger ešte viac uľahčiť prácu alebo spríjemniť chvíle pri kempovaní.

FUNKCIA LOŽNEJ PLOCHY

Na ložnú plochu Ford Rangeru je možné medzi podbehmi kolies umiestniť jednu europaletu. K dispozícii je aj integrovaný systém pre organizáciu nákladu a ako výbavu na prianie je možné pridať 230 V/400 W zásuvku pre napájanie spotrebičov.

Obrázky nemusia odrážať špecifikácie pre daný trh/nie všetky funkcie sú k dispozícii na všetkých trhoch.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL RANGER

Nový Ranger - Wildtrak

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: