Oddolnejší ako kedykoľvek predtým

Chassis cab teraz dostupný ako as 5-tonová dodávka

Pripravený na prácu keď aj vy

Ford transit chassis single cab

Pripravený pracovať 24 hodín denne

Ford transit chassis single cab

Ťažká práca nie je problém

Ford transit chassis single cab

FORD TRANSIT CHASSIS SINGLE CAB

Plošinové vozidlá, vyklápacie vozidlá, chladiarenské vozidlá alebo takmer čokoľvek iné... Práve to je dôvod, prečo je Ford Transit Chassis hlavnou voľbou pri výbere podvozku na mieru.

Jeden rad sedadiel Ford Transit Chassis Single Cab maximalizuje priestor, ktorý je k dispozícii na prepravu tovaru.

Každá verzia od L2 (stredný rázvor) až po L5 (mimoriadne dlhý rázvor) Ford Transit Chassis Single Cab je postavená na rebrinovom ráme. A vďaka novému 5-tonovému modelu máte k dispozícii plochý pevný základ, na ktorom môžete postaviť dokonalé vozidlo so zaťažením až 2 960 kg tak, ako chcete.

Odolný, spoľahlivý a všestranný. Ford Transit Chassis Single Cab je skonštruovaný tak, aby spĺňal špecifické požiadavky vášho podnikania. 

Hlavné prvky

EXTRA SILA S 5 TONAMI

Nový, 5-tonový variant (celková hmotnosť vozidla) poskytuje vášmu Ford Transit Chassis najväčšiu nosnosť a umožňuje vám efektívne prepravovať náklad so zaťažením až 2 960 kg.

Táto extra sila robí z 5-tonového variantu ideálneho kandidáta na náročné úpravy. Dostupné varianty rázvorového podvozku (L3, L4, L5) verzie Chassis poskytujú maximálnu všestrannosť pre všetko, čo potrebujete.

Odolnejší ako kedykoľvek predtým. Tento nový, ultra silný Transit je výborným pomocníkom pre vašu prácu.

INTELIGENTNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

Ľadové zimné cesty, bahnité prístupové cestičky – pohon všetkých kolies (AWD) vám dáva istotu, že sa dostanete všade tam, kam vás vaša práca zavedie. Inteligentný pohon všetkých kolies je systém, ktorý dokáže meniť rozdelenie sily podľa toho, na akom povrchu sa práve nachádzate. Pomocou tlačidla alebo na základe vašej jazdy udržuje tento systém vás, aj váš náklad stabilne na vozovke.

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

S radom pokročilých hybridných alebo naftových pohonov je verzia Chassis Single Cab dokonalým spojením výkonu a efektivity. Štyri 2,0-litrové naftové motory Ford EcoBlue ponúkajú výkon až 170 koní a krútiaci moment 390 Nm. 

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

Pomocou inteligentného adaptívneho tempomatu si môžete nastaviť vlastnú rýchlosť. Systém dokáže zistiť rýchlostné obmedzenie a automaticky udržiavať zvolenú rýchlosť v rámci zisteného obmedzenia. Pokročilá radarová technológia sleduje pomalšiu premávku pred vami a môže automaticky nastaviť rýchlosť tak, aby sa zachovala prednastavená medzera od vozidla pred vami. Ak sa pred vami nenachádzajú iné vozidlá, Ford Transit Chassis Single Cab pokračuje v jazde prednastavenou rýchlosťou.

Systém dynamického rozdeľovania krútiaceho momentu

Systém dynamického rozdeľovania krútiaceho momentu medzi prednými kolesami automaticky reaguje na povrch vozovky až 100-krát za sekundu. (To je 33-krát rýchlejšie ako žmurknutie oka.) Pomocou týchto informácií priebežne rozdeľuje hnaciu silu na obe predné kolesá, čo maximalizuje priľnavosť a zlepšuje ovládanie. To vám pomôže pri jazde v zákrutách, aj pri prekonávaní nerovností na ceste.

STABILIZÁCIA V BOČNOM VETRE

Táto funkcia pomáha vodičovi pomocou stabilizačného elektronického systému sledovať vplyv bočného vetra a udržať smer jazdy aj pri silných bočných nárazoch. 

ÚPRAVY TRANSITU

Ford Transit Chassis je známy svojou všestrannosťou a flexibilitou. Je ideálnou platformou pre širokú škálu úprav na mieru. Maximálna nosnosť nového 5-tonového modelu je zvýšená na 2 960 kg, vďaka čomu je ideálny na náročnejšie úpravy a jednoducho zvládne každú prácu.