Stvorený do náročných podmienok

Ford transit van trail

Nová sila. Rovnaké jazdné vlastnosti.

Nový 5-tonový Ford Transit van

Chcite viac

Ford transit van trail

FORD TRANSIT VAN

Pripravený na každú úlohu, na akú si spomeniete. To je Ford Transit Van.
 Ford Transit Van sa dodáva s jedným radom sedadiel, aby sa maximalizoval nákladný priestor, až do veľkosti L4 H3. A vďaka novému 5-tonovému modelu môžete zvýšiť jeho nosnosť na 2 457 kg.
 Ponúka až 15,1 kubických metrov bezpečného nákladného priestoru. S dĺžkou nákladného priestoru až do 4 217 mm (vo variante L4) je Transit LWB pripravený na prepravu dlhých predmetov, ako sú rúry, dosky a zrolované koberce.
 Prístup do nákladného priestoru je jednoduchý cez posuvné bočné dvere nákladného priestoru alebo zadné dvere v plnej výške s využitím vstavaného schodíka zadného nárazníka.
Kabína Ford Transit Van je skutočne vašou pojazdnou kanceláriou, vďaka radu pokročilých funkcií pripojenia a asistenčných technológií, ktoré máte na dosah ruky. 

POZRITE SA, ČO FORD TRANSIT VAN DOKÁŽE

HLAVNÉ PRVKY

EXTRA SILA S 5-TONOVOU DODÁVKOU

Nový variant T500 poskytuje najväčšiu nosnosť a umožňuje vám efektívne prepravovať užitočné zaťaženie 2 457 kg.

Táto extra sila robí z variantu T500 ideálneho kandidáta na ťažké úpravy. Väčšia konfigurácia rázvoru a karosérie (L4 H3) vozidla Jumbo Van zaisťuje, že budete mať priestor a výkon na vozenie alebo úpravu. Poskytuje vám maximálnu všestrannosť pre všetko, čo potrebujete.

Húževnatejší ako kedykoľvek predtým. Tento nový ultra silný Transit je pripravený pracovať.

NÁKLADNÝ PRIESTOR A PRÍSTUP

Ford Transit je veľká dodávka, ktorá poskytuje pôsobivý nákladný priestor vo všetkých troch rozmeroch: dĺžke, šírke (od oblúka kolies po oblúk kolies) a využiteľnej výške interiéru. Vďaka nákladnému priestoru s veľkosťou 15,1 m³ môžete naložiť náklad dlhý viac ako 3 metre. A s nosnosťou až 2 457 kg vám nikdy nebude chýbať priestor alebo schopnosť prepravovať takmer čokoľvek. Široké bočné nakladacie dvere, optimalizovaná výška otvárania a zadný prístupový schodík zaisťujú ľahký prístup aj k vášmu nákladu.

DÔVERA V PREMENLIVÝCH PODMIENKACH

Ľadové zimné cesty, bahnité prístupové cestičky – všade, kam vás vaše podnikane zavedie, vám pohon všetkých kolies (AWD) dáva istotu, že sa tam dostanete. Inteligentný pohon všetkých kolies je systém krútiaceho momentu na vyžiadanie, ktorý zabezpečuje stabilný pohyb na náročných povrchoch. Pohon AWD, ktorý sa aktivuje stlačením gombíka alebo v reakcii na jazdné podmienky, udržuje vás a váš náklad pevne na ceste. A pri prírastku hmotnosti iba 60 kg získate dodatočnú všestrannosť a to bez obetovania užitočného zaťaženia.

RAD MOTOROV

Transit Van je vybavený radom pokročilých 2,0-litrových naftových motorov Ford EcoBlue a je výkonnejší a efektívnejší ako kedykoľvek predtým. Vďaka trom dostupným pohonným jednotkám, ktoré ponúkajú výkon až 170 koní, zaručene nájdete takú, ktorá vyhovuje vašim konkrétnym potrebám. Ford Transit je k dispozícii aj s motorom HDT (ťažký nákladný automobil) pre zákazníkov, ktorí potrebujú trochu viac výkonu, vďaka čomu je ideálny na ťažšie úpravy dodávky. Je to výkonná veľká dodávka.

FORD ECOGUIDE

Inovatívny systém Ford EcoGuide neustále vyhodnocuje vplyv štýlu vášho šoférovania na spotrebu paliva. Systém analyzuje vašu rýchlosť, radenie, brzdenie a úroveň predvídania spolu s počtom krátkych a dlhých ciest, ktoré s vami Ford Transit Van absolvuje. Systém EcoGuide vám potom tieto informácie zobrazí prostredníctvom displeja na prístrojovej doske. Cieľom je povzbudiť vás, aby ste jazdili efektívnejšie, znížiť spotrebu paliva a zároveň vám šetriť peniaze počas celej životnosti dodávky.

PREDKOLÍZNY ASISTENT S DETEKCIOU CHODCOV

Predkolízny asistent s detekciou chodcov využíva radarovú a kamerovú technológiu na skenovanie cesty pred vaším vozidlom Ford Transit Van. Upozorní vás, ak zistí riziko kolízie s vozidlom, chodcom alebo cyklistom. Ak včas nezareagujete, systém môže automaticky vyvinúť až plnú brzdnú silu, aby pomohol znížiť závažnosť niektorých čelných zrážok, alebo ich dokonca eliminovať.