Pre malé podniky a veľké výlety

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE

Všestranný ako vy

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE

Priestor ktorý potrebujete

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE

FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE

Úplne nový Ford Tourneo Connect Active je so všetkým, čo ponúka rad Titanium, plus jedinečným dizajnom inšpirovaným SUV, prvotriednou voľbou pre rodinné dobrodružstvá.
 
 
Obsahuje všetky šikovné technológie radu Tourneo Connect, ale s pridaným štýlom exteriéru, pohodlným interiérom   a dobrodružným duchom skutočného vozidla na rôzne aktivity.
 
 
Predný a zadný difúzor, plastové lemovanie podbehov kolies a 17“ zliatinové disky dodávajú vozidlu Ford Tourneo Connect Active typicky drsný vzhľad. Strešné lišty, flexibilné sedadlá a praktický úložný priestor sa postarajú o to, aby zodpovedal svojmu vzhľadu. Všetko je k dispozícii v jedinečnej farbe karosérie Boundless Blue spoločnosti Ford.


Hlavné prvky

Dobrodružný zvnútra aj zvonka. Úplne nový Ford Tourneo Connect Active má nový odvážny terénny štýl. Prémiové materiály, inteligentné technológie a všestranné sedadlá vo vnútri z neho robia dokonalé vozidlo pre rodiny na cestách.

Off-road vzhľad

Plastové lemovanie podbehov kolies a bokov karosérie zdôrazňuje nový dobrodružný vzhľad.

PRÉMIOVÉ ZLIATINOVÉ DISKY

17" prémiové opracované čierne zliatinové disky prispievajú k drsnému imidžu Ford Tourneo Connect Active.

Štýlová mriežka chladiča so šesťuholníkovým dizajnom

Výrazná mriežka chladiča so šesťuholníkovým dizajnom a saténovo-chrómovou obvodovou lištou v striebornej farbe dotvára vzhľad a podčiarkuje osobitý charakter modelu Active.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL NOVÉ TOURNEO CONNECT

Nové Tourneo Connect - Active

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: