BRONCO HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

VÝKON
TERRAIN MANAGEMENT SYSTÉM
Pokročilý systém Terrain Management1 so 7 jazdnými režimami2 G.O.A.T (Go Over Any Terrain = jazda akýmkoľvek terénom) umožňuje vozidlu ľahko zvládnuť aj ten najnáročnejší terén. 
ELEKTRONICKY OVLÁDANÉ 4X4
Inteligentný systém 4x4 neustále mení výkon prenášaný na predné kolesá tak, aby sa dosiahol optimálny krútiaci moment a maximálna kontrola vo všetkých terénnych podmienkach.
OTÁČANIE V TERÉNE
Trail Turn Asistent (asistent otáčanie v teréne)3 pomáha zmenšiť polomer otáčania až o 40 %, a s pôsobivou svetlou výškou až 261 mm, Ford Bronco ľahko zvládne každý terén. 
TLMENIE CITLIVÉ NA POLOHU
Bilstein™ tlmenie citlivé na polohu poskytuje kontrolu a stabilitu počas najextrémnejšej jazdy v teréne. Obsahuje unikátnu funkciu odpojenia prednej stabilizačnej tyče.
BRODENIE CEZ VODU
Žiadny problém prebrodiť zatopené cesty alebo tečúce rieky. S pôsobivou hĺbkou brodenia až 800 milimetrov je Ford Bronco všestranný aj vo vode.4
HNACIE USTROJENSTVO POWERTRAIN
2,7-litrový zážihový motor V6 s dvojitým turbodúchadlom a 10-stupňovou automatickou prevodovkou poskytuje maximálny 4x4 SUV výkon v teréne.
DIZAJN
NEZAMENITEĽNÝ ŠTÝL
Úchytky na značkové príslušenstvo. Zaoblený dizajn svetlometov s LED dennými svetlami. To sú nezameniteľné detaily v štýle Bronco.
VYSKLADAJTE SI FORD BRONCO PO SVOJOM
Preskúmajte celý rad dostupných možností strešného alebo zadného úložného priestoru, ako aj štýlové interiérové ​​a exteriérové ​doplnky.
IKONICKÉ DETAILY
Nájdite jemné náznaky ikonického Bronco dedičstva, logo so vzpierajúcim sa koňom je ukryté v celom 4x4 SUV modely.
TECHNOLÓGIA
INTELIGENTNÝ SYSTÉM SYNC4
Inteligentný systém SYNC45 sa ovláda prostredníctvom 12-palcovej stredovej, dotykovej obrazovky alebo jednoduchým hlasovým ovládaním. Svoju hudbu, telefón alebo navigáciu tak máte vždy na dosah.
AUDIOSYSTÉM B&O
O kvalitný zvuk na cestách aj mimo nich sa postará prémiový audiosystém Bang & Olufsen s 10 reproduktormi a subwooferom™. Váš obľúbený zoznam skladieb nikdy neznel lepšie.
360° KAMERA
Celkový pohľad na okolie z vtáčej perspektívy vám umožní sledovať vaše okolie. Pomôže aj pri prechádzaní skalnatým terénom alebo pri zisťovaní prekážok v teréne.
BEZPEČNOSTNÝ BALÍK
Balík funkcií, ktoré vám pomôžu udržať vás v bezpečí na ceste aj mimo nej.1 Vrátane adaptívneho tempomatu, systému udržiavania v jazdnom pruhu, upozornenia na vzdialenosť vpredu a automatických diaľkových svetiel.
KOMFORT & POHODLIE
VYHRIEVANÉ VINYLOVÉ SEDADLÁ POTIAHNUTÉ KOŽOU
Elektricky nastaviteľné vyhrievané predné sedadlá potiahnuté kožou vám zabezpečia pohodlie a kontrolu nad vaším osobným priestorom. 
VYHRIEVANÝ KOŽENÝ VOLANT
Vďaka vyhrievanému koženému volantu sa môžete plne sústrediť na vašu cestu a nemusíte riešiť studené ruky.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE