Stvorený do náročných podmienok

Ford transit van trail

NOVÝ FORD TRANSIT TRAIL

S robustným dizajnom, množstvom inteligentných technológií a novou úrovňou schopností. Nový Ford Transit Trail    je vytvorený pre tých, ktorí vyžadujú viac pre svoje podnikanie.

Mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom posiela náhon na kolesá s najväčšou trakciou, aby Ford Transit Trail zostal v náročnom teréne v pohybe. Voliteľný inteligentný pohon všetkých kolies zlepšuje terénne schopnosti tejto dodávky.  To znamená, že s ľahkosťou zvládnete aj tie najťažšie úlohy.

Impozantná nová mriežka chladiča s výrazným nápisom FORD zaručuje, že si vás všimnú všetci. Bočné lišty na karosérii a jedinečné 16" zliatinové disky zaručujú, že aj tie najnáročnejšie úlohy zvládnete so štýlom.

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

POZRITE SA, ČO FORD TRANSIT TRAIL DOKÁŽE

Kamkoľvek vás práca zavedie, Ford Transit Trail to zvládne. Od náročných vidieckych uličiek až po zablatené staveniská – terénne schopnosti tejto dodávky zabezpečujú, že sa vaše podnikanie nezastaví. A výrazný nový dizajn zaručuje, že budete vyčnievať z davu.

Hlavné prvky

MECHANICKÝ DIFERENCIÁL S OBMEDZENÝM PREKLZOM

Ford Transit Trail je k dispozícii s pokročilým systémom, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám hravo pomohol zvládnuť ťažký terén. Mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom redukuje neželané pretáčanie kolies najmä na nespevnených či nerovných povrchoch náhonom na koleso s najväčšou trakciou. Vďaka tomu môžete pokračovať v ceste a stabilita vozidla sa zlepšuje vždy, keď je to najviac potrebné.

VÝNIMOČNÝ NÁKLADNÝ PRIESTOR A PRÍSTUP

Ford Transit Trail je veľká dodávka, ktorá poskytuje pôsobivý nákladný priestor vo všetkých troch rozmeroch: dĺžke a šírke nákladného priestoru a využiteľnej výške interiéru. Pri až 2,1-tonovej nosnosti a nákladnému priestoru s objemom 15,1 m³ môžete naložiť náklad dlhý viac ako 3 metre. Široké bočné nakladacie dvere s možnosťou elektrického otvárania a zadný prístupový schodík taktiež zabezpečujú ľahký prístup k vášmu nákladu.

INTELIGENTNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

Keď ide do tuhého, nič neprekoná spoľahlivý výkon pohonu všetkých kolies. Ford Transit Trail je k dispozícii s voliteľným inteligentným systémom AWD, ktorý nahrádza mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom a pomáha vám dosiahnuť ešte plynulejšiu a sebavedomejšiu jazdu v náročnom teréne.

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

Ford Transit Trail s radom sofistikovaných 2,0-litrových naftových motorov Ford EcoBlue poskytuje bezproblémové spojenie výkonu a účinnosti. Vďaka trom dostupným pohonným jednotkám, ktoré ponúkajú výkon až 170 koní, zaručene nájdete takú, ktorá vyhovuje vašim konkrétnym potrebám.