Výber je na vás

FORD KUGA

Moderný a štýlový dizajn a pozoruhodná efektivita. To je Ford Kuga.

Vo verzii plug-in hybrid získal 3x po sebe ocenenie najpredávanejšie plug-in hybridné vozidlo v Európe – za roky 2021, 2022 aj 2023.

K dispozícii v širokej škále verzií a motorizácií. Voľba je len na vás.Pohodlné domáce nabíjanie.  2,5l spaľovací motor spojený s výkonným elektromotorom a vynikajúcou eCVT prevodovkou. Dojazd až 45 – 62 km (výsledky testu WLTP)

Emisie CO2 – 23 – 25 g/km
Typ nabíjania – nabíjanie plug-in
Prevodovka – automatická
Spotreba paliva - 1,0 – 1,1  (l/100 km)


Vlastné nabíjane umožňuje jazdu na kratšie vzdialenosti len na elektrický pohon. 2,5l spaľovací motor je spojený s výkonným elektromotorom a vynikajúcou eCVT prevodovkou.

Emisie CO2 – 130 – 135 g/km
Typ nabíjania – rekuperačné brzdenie
Prevodovka – automatická
Spotreba paliva - 5,4 – 5,8  (l/100 km)

Vynikajúci výkon, variabilné vstrekovanie paliva s pozoruhodnou účinnosťou.

Emisie CO2 – 151 – 156 g/km
Prevodovka – 6-stupňová manuálna
Spotreba paliva - 6,6 – 6,8  (l/100 km)

Pokročilá dieselová technológia pre vyšší výkon, krútiaci moment a nižšiu spotrebu paliva

Emisie CO2 - 126 - 202 g/km 
Typ nabíjania - Prevodovka automatická
Spotreba paliva - 4,8 - 7,7 (l/100 km)

RADOSŤ Z TECHNOLÓGIÍ

Váš zážitok z jazdy bude ešte pohodlnejší a príjemnejší vďaka celému radu technológií. O vašu bezpečnú a komfortnú jazdu sa postará inteligentný adaptívny tempomat a aktívny systém udržiavania v jazdnom pruhu.

ODOMKNITE SVET KONEKTIVITY s FordPass

Vstavaný modem FordPass Connect s množstvom užitočných funkcií posúva váš zážitok z modelu Ford Kuga na vyššiu úroveň. Cez aplikáciu môžete zistiť polohu vozidla, odomknúť/zamknúť dvere a v spojení s automatickou prevodovkou dokonca na diaľku naštartovať, čo umožní predchladiť si auto v lete alebo zohriať v zime. Ukazovateľ stavu paliva, servisné hlásenia, či upozornenie na spustený alarm sú ďalšie z mnohých dostupných funkcií. FordPass1 je súčasťou sériovej výbavy každého vozidla.

Ak vlastníte Ford Kuga vo verzii Hybrid aplikácia FordPass prináša ešte viac funkcií vyhradených pre PHEV,  ako napríklad stav nabitia batérie.

ÚČINNOSŤ VLASTNÉHO NABÍJANIA

Ford Kuga Hybrid s vlastným nabíjaním kombinuje vysoko účinný 2,5-litrový benzínový motor Duratec s elektromotorom poháňaným batériou. Väčšia batéria dokáže uchovať viac energie, čím zníži spotrebu paliva. To vám umožní jazdiť na krátke vzdialenosti len na elektrický pohon.

DYNAMICKÝ DIZAJN INTERIÉRU

Flexibilné zadné sedadlá sa prispôsobia každému účelu vašej cesty. Môžete ich posunúť dopredu a získať väčší batožinový priestor. Ak uprednostňujete extra priestor pre nohy, stačí ich posunúť dozadu.

5-HVIEZDIČKOVÁ BEZPEČNOSŤ

Ford Kuga získal 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti od Euro NCAP, poprednej nezávislej bezpečnostnej organizácie v Európe za vynikajúcu schopnosť chrániť vás a vašich cestujúcich.

Prispôsobte si svoj model Kuga

Kuga - ST-Line X

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE