Milujte to, čo robíte

FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE

Dostatok miesta pre celú posádku

FORD TRANSIT CONNECT DOUBLE CAB-IN-VAN

Špičkové technológie

FORD TRANSIT CONNECT

O bezpečnosť sa postará vaša dodávka, vy sa venujte biznisu

FORD TRANSIT CONNECT + SECUIRIALERT

FORD TRANSIT CONNECT

Charakteristická húževnatosť, odolnosť a funkčnosť modelu Transit zostáva zachovaná a obsahuje prvky ako dômyselná deliaca stena, cez ktorú je možné prestrčiť náklad a flexibilné sedenie pre predného spolujazdca. Možnosť krátkeho a dlhého rázvoru poskytuje nákladný priestor až 3,6 m³ (VDA), užitočné zaťaženie až 982 kg a štýly karosérie vrátane dodávky a dvojradovej dodávky. Teraz je to mimoriadne sofistikovaná stredná dodávka vybavená hodnotnými technológiami asistencie vodiča, z ktorých mnohé nie sú v súčasnosti v iných vozidlách k dispozícii. Ďalšie pomáhajú vodičom zostať bezdotykovo v spojení, pomáhajú im ovládať a sledovať rýchlosť a dokonca chrániť chodcov na ceste. Technológie tiež zlepšili spotrebu paliva a znížili emisie.

DODÁVKA

Priestranná, dobre dispozične riešená a vysoko funkčná: nákladný priestor obsahuje deliacu stenu s plnou výškou a šírkou (presklenú alebo nepresklenú) a výber dvoch alebo troch sedadiel v kabíne. V štandardnej výbave sú posuvné bočné nákladné dvere a symetrické zadné nákladné dvere. Navyše si môžete objednať presklené zadné výklopné dvere s možnosťou ostrekovania/stierania a vyhrievaného skla.

DCiVAN

Okrem dvoch sedadiel v prednom rade má dvojradová dodávka za nimi ďalší rad troch sedadiel. Pohyblivá pletivová deliaca stena bezpečne oddeľuje druhý rad sedadiel od nákladného priestoru.

POZRITE SA, ČO TRANSIT CONNECT DOKÁŽE

Pozrite sa, čím sa líši

Hlavné prvky

PODNIKATEĽSKÁ APLIKÁCIA PRE PRIPOJENÉ VOZIDLÁ

Či už vlastníte jednu dodávku alebo spravujete flotilu až piatich, aplikácia FordPass odomkne ich inteligentné funkcie. Aplikácia navrhnutá špeciálne pre firemné vozidlá s upozorneniami o stave vozidla vám pomôže udržať vaše dodávky na ceste, váš náklad v bezpečí a vašu firmu v chode, aj v tomto prepojenom svete.

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

Naše naftové motory TDCi s výkonom 75 a 100 koní na vás zapôsobia svojím rafinovaným výkonom a vynikajúcou účinnosťou. Či už je vozidlo Ford Transit Connect Van na mestských cestách alebo na diaľnici, jeho plynulý prenos krútiaceho momentu je neoceniteľný v stúpaniach alebo pri predbiehaní.

Úložný priestor pre dlhé predmety

V dodávke L1 môžete prevážať predmety dlhé až 3 metre vďaka šikovnej voliteľnej deliacej stene, cez ktorú je možné prestrčiť náklad. Do modelov L2 sa zmestia predmety dlhé 3,4 metra.

AKTÍVNY PARKOVACÍ ASISTENT

Aktívny parkovací asistent dokáže nasmerovať vozidlo do pozdĺžnych alebo kolmých parkovacích miest. Stačí stlačiť tlačidlo a senzory tohto inovatívneho systému počas jazdy vyhľadajú vhodné miesto. Asistent potom automaticky nasmeruje váš Ford Transit Connect Van na vybrané parkovacie miesto. Vy budete používať iba plyn, radenie a brzdu (podľa pokynov na obrazovke a zvukových signálov). Aktívny parkovací asistent vás taktiež vyparkuje z pozdĺžnych parkovacích miest.

PREDKOLÍZNY ASISTENT

Predkolízny asistent detekuje vozidlá a chodcov, alebo tých, ktorí by mohli skrížiť cestu dodávke a následne na nich upozorní vodiča. Ak vodič nezareaguje, systém začne automaticky brzdiť. Úlohou predkolízneho asistenta je znížiť závažnosť nehôd, prípadne im úplne zabrániť. Funguje pri rýchlostiach do 80 km/h (50 mph). 

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: