Dostatok miesta pre celú posádku

Ford Transit Connect Double Cab-In-Van

Milujte to, čo robíte

Transit Connect Active

FORD TRANSIT CONNECT VAN

Ford Transit Connect Van spája charakteristickú húževnatosť Ford Transit s najmodernejšou technológiou, ktorá vám pomôže pracovať inteligentnejšie.
Ford Transit Connect Van sa dodáva s jedným radom sedadiel, aby sa maximalizoval nákladný priestor.
Ford Transit Connect Van je k dispozícii s krátkym (L1) alebo dlhým (L2) rázvorom, poskytuje až 3,6 m³ nákladného priestoru a môže prepravovať až 982 kg nákladu. A vďaka dômyselnej deliacej stene, cez ktorú je možné prestrčiť náklad, budete môcť prepravovať aj dlhé a nemotorné predmety.
Táto výnimočná dodávka strednej veľkosti je plná sofistikovaných technológií, vrátane aktívneho parkovacieho asistenta, rozpoznávania dopravných značiek a infotainmentu SYNC3. Tieto systémy spolupracujú, aby vám pomohli zostať v spojení a mať všetko pod kontrolou.

Pozrite sa, čím sa líši

Hlavné prvky

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

Naše naftové motory TDCi s výkonom 75 a 100 koní zapôsobia svojím rafinovaným výkonom a vynikajúcou účinnosťou. Či už je vozidlo Ford Transit Connect Van na mestských cestách alebo na diaľnici, jeho plynulý prenos krútiaceho momentu je neoceniteľný v stúpaniach alebo pri predbiehaní.

Rozpoznávanie dopravných značiek

Či už sú značky na okraji cesty alebo nad ňou, trvalé alebo dočasné, rozpoznávanie dopravných značiek ich dokáže identifikovať. Ikona danej rýchlosti alebo značka sa zobrazí na prístrojovom paneli vášho Ford Transit Connect Van a zmení sa vždy, keď sa zistí nové obmedzenie.

AKTÍVNY PARKOVACÍ ASISTENT

Aktívny parkovací asistent dokáže nasmerovať vozidlo do pozdĺžnych alebo kolmých parkovacích miest. Stačí stlačiť tlačidlo a senzory tohto inovatívneho systému počas jazdy vyhľadávajú vhodné miesto. Asistent potom automaticky nasmeruje váš Ford Transit Connect Van na vybrané parkovacie miesto. Vy budete používať iba plyn, radenie a brzdu (podľa pokynov na obrazovke a zvukových signálov). Aktívny parkovací asistent vás taktiež “vyparkuje” z pozdĺžnych parkovacích miest.

PODNIKATEĽSKÁ APLIKÁCIA PRE PRIPOJENÉ VOZIDLÁ

Či už vlastníte jednu dodávku alebo spravujete flotilu až piatich, aplikácia FordPass odomkne ich inteligentné funkcie. Aplikácia navrhnutá špeciálne pre firemné vozidlá s upozorneniami o stave vozidla vám pomôže udržať vaše dodávky na ceste, váš náklad v bezpečí a vašu firmu v chode aj v tomto prepojenom svete.

PREDKOLÍZNY ASISTENT

Predkolízny asistent detekuje vozidlá a chodcov, alebo tých, ktorí by mohli skrížiť cestu dodávke a následne na nich upozorní vodiča. Ak vodič nezareaguje, systém začne automaticky brzdiť. Úlohou predkolízneho asistenta je znížiť závažnosť nehôd, prípadne im úplne zabrániť. Funguje pri rýchlostiach do 80 km/h (50 mph).

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: