NOVÝ FORD MUSTANG® GTD

VÝKONOM SUPERŠPORT, DUŠOU MUSTANG®


Ford Mustang® GTD, superšportové auto pripravené na jazdu na okruhu. Supervýkonný, 5,2-litrový motor V8 s výkonom viac ako 800 koní. Karoséria z uhlíkových vlákien, poloaktívne odpruženie a systém znižovania odporu vzduchu. Neokázalý štýl modelu Mustang. Výkonom superšportové auto, dušou Mustang.

NAVHRNUTÝ TAK, ABY VYNIKOL. DOKONALE VYTESANÝ PRE LEPŠIU AERODYNAMIKU

DISKY KOLIES ZO ZLIATINY HORČÍKA

Ideálna kombinácia hmotnosti a odolnosti. Kolesá Mustang GTD sú kombinované s 325 mm širokými prednými a 345 mm širokými zadnými pneumatikami. Obstoja na pretekárskej dráhe a zároveň vynikajú výnimočným vzhľadom.

KAROSÉRIA Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN

Rozsiahle použitie uhlíkových vlákien znižuje hmotnosť, znižuje ťažisko vozidla a zlepšuje reakcie a výkonnostné parametre.

NAJMODERNEJŠIA TECHNOLÓGIA ODPRUŽENIA

Poloaktívny systém odpruženia a hydraulického ovládania je viditeľný a nastaviteľný cez zadné okno. Zoberte Mustang® GTD na závodnú trať, kde môžete podvozok jednoducho nastaviť do pretekárskeho režimu. 

NESPÚTANÝ VÝKON

Ford Mustang GTD je superšportové auto s motorom V8 s objemom 5,2 litra, 8-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou a výkonom viac než 800 koní. Je navrhnutý na jazdu na vozovke aj na okruhu, ponúka odpruženie inšpirované závodnými vozidlami, zadné aerodynamické krídlo a rozloženie hmotnosti takmer 50/50 medzi prednými a zadnými kolesami na dosiahnutie výnimočných jazdných vlastností a výkonu.

MOTOR A PREVODOVKA

Motor V8 s objemom 5,2 litra a 8-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou, ktorý bol skonštruovaný spoločnosťou Ford Performance, je navrhnutý k dosiahnutiu obrovskej sily a dosahuje výkon viac než 800 koní.

ODPRUŽENIE VYLADENÉ PRE PRETEKY

Unikátne predné zavesenie poskytuje zvýšenú bočnú tuhosť, najmä pri prejazde zákrutami s vysokou rýchlosťou. V kombinácii s jedinečným odpružením s dvoma úrovňami nastavenia svetlej výšky je Mustang GTD pripravený na bežné podmienky na ceste aj na okruhu.

AKTÍVNE AERODYNAMICKÉ ZADNÉ KRÍDLO

Mustang GTD je vybavený výkonnými technológiami vrátane aktívneho aerodynamického zadného krídla. To poskytuje prítlak na dosiahnutie vyššej kontroly pri prejazde zákrutami. Na rovinkách sa krídlo otvára a znižuje odpor vzduchu.

OVLÁDANIE POMOCOU APEX-CARVINGU

Výkon modelu Mustang® GTD sa prenáša na zadnú nápravu cez ľahký hnací hriadeľ z uhlíkových vlákien, ktorý je pripojený k 8-stupňovej zadnej medzinápravovej prevodovke, čím sa dosiahne rozloženie hmotnosti takmer 50/50, čo prináša vyvážené jazdné vlastnosti.

CHCEM OBJEDNAŤ MUSTANG GTD

Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaný na objednávaci formulár