Big on versatility

ford transit double cab-in-van

FORD TRANSIT CONNECT DOUBLE CAB-IN-VAN

Vďaka pridaniu druhého radu sedadiel sa do vozidla Ford Transit Connect Double Cab-in-Van pohodlne zmestí až päť dospelých osôb, čo z neho robí skvelú dodávku pre posádku. A aj keď sú všetky sedadlá obsadené, vzadu je stále dostatok úložného priestoru na štandardnú europaletu.

Ford Transit Connect DCiVAN je plný pokročilých technológií vrátane adaptívneho tempomatu s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti, predkolízneho asistenta s detekciou chodcov a systémom Ford SYNC3. Takže, či už ste v rušnom meste, na diaľnici alebo veziete deti do školy, táto dodávka je vždy pripravená vám pomôcť.

Pozrite sa, čím sa líši

Hlavné prvky

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

Naše naftové motory TDCi s výkonom 75 a 100 koní zapôsobia svojím rafinovaným výkonom a vynikajúcou účinnosťou. Či už je Ford Transit Connect DCiVAN na mestských cestách alebo na diaľnici, jeho plynulý prenos krútiaceho momentu je neoceniteľný v stúpaniach alebo pri predbiehaní.

ZADNÉ PARKOVACIE SENZORY

Predné a zadné parkovacie senzory vám pomôžu posúdiť vzdialenosť medzi dodávkou a prekážkami pred vami alebo za vami. Keď senzory zistia objekt, aktivujú vizuálnu a zvukovú výstrahu, ktorá sa zintenzívňuje, čím bližšie k nemu ste.

MOŽNOSTI SEDENIA

Dvojradová dodávka ponúka vysokú úroveň flexibility medzi nákladným priestorom a priestorom pre cestujúcich. Operadlá sedadiel sa dajú sklopiť do roviny a celé sedadlá prevrátiť dopredu na vytvorenie maximálneho nákladného priestoru.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: