Nezameniteľné tvary

FORD MUSTANG + Postrehy z jazdy

Nič ho nezatieni

FORD MUSTANG MACH-1

Autentický duch Kalifornie

NOVÝ FORD MUSTANG CALIFORNIA SPECIAL

FORD MUSTANG

Jedna okamžite rozpoznateľná ikona. Dva modely. K impozantnému Ford Mustang GT sa teraz pripojil aj Ford Mustang Mach 1 schopný pretekať.

Obidva modely Ford Mustang prinášajú vzrušenie na požiadanie. Obidva majú agresívny štýl a sú plné pokročilých funkcií a asistenčných technológií. Ford Mustang Mach 1 využíva významné vylepšenia – novú prednú aerodynamiku, spodný nárazník a nájazdový uhol zvyšujúci aerodynamický výkon spolu s novým krytom podvozku poskytujúcim výrazný dodatočný prítlak na zvýšenie trakcie a stabilitu v zákrutách.
 
5,0-litrový motor V8 Mach 1 je schopný vyvinúť obrovský výkon 460 koní a krútiaci moment 529 Nm  a zrýchliť z 0 na 100 km/h za 4,4 sekundy s automatickou prevodovkou za 4,8 sekundy s manuálnou prevodovkou. Otázka teda znie, ako vážne to myslíte s výkonom?

ZVIERA POD KAPOTOU

Ford Mustang GT poháňa vylepšená verzia renomovaného 5,0-litrového motora V8, ktorý využíva technológiu dvojitého vstrekovania paliva na dosiahnutie vyššieho výkonu. Ford Mustang Mach 1 má strach naháňajúci, špeciálne upravený a kalibrovaný 5,0-litrový motor V8, schopný dosiahnuť vynikajúcich 460 koní pri 7 250 ot./min a krútiaci moment 529 Nm  pri 4 900 ot./min.

Ford Mustang GT sa dodáva s hladkou a citlivou 6-stupňovou manuálnou alebo sofistikovanou 10-stupňovou automatickou prevodovkou.

6-stupňová manuálna prevodovka Mach 1 Tremec bola testovaná podľa štandardov traťovej odolnosti Boss 302 a 10-stupňová automatická prevodovka bola vylepšená o nový menič krútiaceho momentu podporujúci optimalizovanú kapacitu krútiaceho momentu a výkon.

VÝKON NA POŽIADANIE

Nový Ford Mustang Mach 1 dosahuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h za svižných 4,4 sekundy a prináša strhujúci výkon. Nový chladiaci systém, presné riadenie a vylepšený podvozok zabezpečujú vzrušujúcu jazdu. Má dokonca unikátny výfukový systém vyladený tak, aby zodpovedal jeho nekompromisnému charakteru. Rovnako ako Ford Mustang GT, aj Ford Mustang Mach 1 je vybavený technológiou Active Valve Exhaust, ktorá vám umožňuje ovládať zvuk. Takže môžete zvýšiť burácanie pomocou režimu Pretekárska dráha alebo ho stíšiť pomocou tichého režimu.

Technológia na vylepšenie každej jazdy

Ford Mustang je vybavený množstvom technológií na zlepšenie vášho zážitku z všestrannej jazdy. Napríklad 12-palcový prístrojový panel zobrazuje neoceniteľné informácie optimalizované pre váš vybraný režim jazdy. Aplikácie Track Apps vám umožňujú sledovať výkon na dráhe aj v reálnom čase. Systém tlmenia MagneRide™ automaticky prispôsobí odpruženie tak, aby vyhovovalo podmienkam – poskytne vám hladkú a vyváženú jazdu bez ohľadu na to, kde jazdíte.

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

ODOMKNITE INTELIGENTNÉ FUNKCIE

Aplikácia FordPass vás bezproblémovo prepojí s vašim novým Ford Mustang a udrží vás v pohybe inteligentnými a intuitívnymi spôsobmi. Získajte vzdialený prístup k svojmu športovému vozidlu, nech ste kdekoľvek, zistite jeho poslednú lokalitu a dokonca ho zamknite na diaľku. Vďaka upozorneniam o stave vozidla odosielaným priamo do vášho telefónu, budete okamžite vedieť o akýchkoľvek problémoch, takže údržbu zvládnete rýchlo a so všetkými informáciami, ktoré potrebujete.

JAZDITE BEZDOTYKOVO SO SYSTÉMOM SYNC3

Systém Ford SYNC3 vám pomôže zostať v spojení. Svoj telefón, hudbu a navigáciu môžete ovládať pomocou prirodzených hlasových príkazov. Môžete dokonca posielať destinácie z aplikácie FordPass vo vašom smartfóne priamo do systému SYNC3. Systém má 8” farebnú dotykovú obrazovku s gestami pre intuitívne ovládanie. SYNC3 sa tiež môže pripojiť k systémom Apple CarPlay a Android Auto a pomocou funkcie Applink môžete získať prístup k niektorým z vašich obľúbených kompatibilných aplikácií pre smartfóny.

NOVÝ FORD MUSTANG MACH 1

Zoznámte sa s novým meradlom dynamiky v modelovom rade Mustang. Predstavujeme Ford Mustang v novej limitovanej edícii Mach 1.

Najvýkonnejší člen radu Ford Mustang v Európe sa nestratí ani na pretekárskom okruhu. Motor 5.0 V8 poskytuje kolosálny výkon 460 koní pri 7250 ot./min a krútiaci moment 529 Nm pri 4900 ot./min.

Aerodynamicky tvarovaný. Agresívne rezaný. Dekorovaný špecifickými detailami limitovanej edície. Nájdete tu tiež veľa pokročilých funkcií a technológií pre vylepšenie jazdných vlastností: toto je Mustang určený pre tých, ktorí to so športovými vozidlami myslia vážne.


MUSTANG CALIFORNIA SPECIAL

Nový model Ford Mustang California Special, stelesňujúci slobodomyseľného ducha pôvodného modelu z roku 1968, je k dispozícii výhradne ako kabriolet s plátennou sklápacou strechou, ktorá mu dodáva klasický vzhľad a v posádke vyvoláva vzrušenie z jazdy s nebom nad hlavou. K jedinečnému štýlu prispieva aj špeciálny dizajnový balíček s unikátnymi nápismi a detailmi, 19-palcovými zliatinovými diskami kolies a špeciálnymi polepmi California Special. Charizmatický zážihový motor V8 s výkonom 450 k poskytuje viac než dostatočnú výkonovú rezervu.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: