Stvorený na život plný dobrodružstva

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Elegantný dizajn. Sofistikovaná technológia.

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Postúpte o triedu vyššie

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Výkonný bez námahy

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Užite si dobrodružstvo v pohodlí

FORD EXPLORER + DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Ford Explorer Plug-In Hybrid predstavuje medzník v dokonalosti SUV. Je precízne skonštruovaný tak, aby ste si užili svet v pohodlí a štýle.

Nádherne spracovaný a všestranný interiér umožňuje komfortnú jazdu až siedmim ľuďom a zároveň poskytuje veľkorysý batožinový priestor. Pokročilý pohon plug-in hybrid spolu s inteligentným systémom pohonu všetkých kolies poskytuje pôsobivý výkon s vynikajúcou úrovňou efektívnosti.

Ford Explorer s množstvom ďalších funkcií a inteligentných technológií je precízne skonštruovaný tak, aby ste si užili svet v pohodlí a štýle.

A teraz si môžete objednať Ford Explorer z pohodlia svojej pohovky. Vyberte si obľúbený model, zaplaťte ho online  a nechajte si ho doručiť až k vašim dverám. 


JEDNODUCHÉ AKO NABÍJANIE SMARTFÓNU

DOMÁCE NABÍJANIE

Doma sa Ford Explorer PHEV nabije zo štandardnej domácej zásuvky pomocou dodaného kábla na domáce nabíjanie približne za 6 hodín. Alebo rýchlejšie nabíjanie za 3 až 3 a pol hodiny dosiahnete pomocou voliteľného nabíjacieho bodu Ford Wallbox.

VEREJNÉ NABÍJANIE

Nabíjajte Explorer PHEV na cestách pomocou kábla na verejné nabíjanie. V aplikácii FordPass nájdete informácie o nabíjaní a môžete ňou riadiť časy nabíjania.

VÝKONNÝ BEZ NÁMAHY

Ford Explorer je elegantnou zmesou odolnej schopnosti a sofistikovanej hybridnej účinnosti. Precízne skonštruovaný Plug-In Hybrid systém s 3,0 l benzínovým motorom V6 EcoBoost vám pomôže čeliť svetu efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Pokročilá 10-stupňová automatická prevodovka s otočným voličom prevodových stupňov zaisťuje, že vždy budete mať zaradený správny prevodový stupeň v správnom čase. Toto SUV je skonštruované tak, aby vám poskytlo jazdnú dynamiku, mimoriadnu kontrolu a bezkonkurenčné ovládanie cesty.

SILA SYSTÉMU PLUG-IN

Nabíjanie vozidla Explorer PHEV je jednoduché doma aj na cestách. Plne nabité vozidlo má dojazd na elektrický pohon do 42 km. Doma ho nabijete za menej ako 6 hodín zo štandardnej domácej zásuvky. Alebo s nainštalovaným voliteľným nabíjacím bodom Ford Wallbox ho nabijete za 3 až 3,5 hodiny. Ford Explorer PHEV tiež využíva rekuperačné nabíjanie na cestách, pričom batériu dobíja počas jazdy.

SKONŠTRUOVANÝ PRE DOKONALOSŤ

Usaďte sa do kabíny Ford Explorer a obklopte sa radom najmodernejších technológií. Prispôsobte výkon na mestské cesty, horské cestičky a všetko medzi tým, pomocou pokročilého systému riadenia terénu. Alebo si oddýchnite pri dlhých jazdách aktiváciou adaptívneho tempomatu s funkciou Stop and Go. Môžete si dokonca vybrať, či chcete uprednostniť elektrický pohon, benzínový pohon alebo kombináciu oboch. Všetky tieto systémy bez problémov spolupracujú a zlepšujú váš zážitok zakaždým, keď si sadnete za volant. 

LEPŠÍ SPÔSOB CESTOVANIA

Každý riadok na prístrojovej doske. Každý steh na luxusných kožených sedadlách. Každý materiál použitý v kabíne. Pri vytváraní krásne upraveného a všestranného interiéru Ford Explorer nebol vynechaný žiadny detail. Obsahuje na mieru vyrobený zvukový systém B&O a 12,3” digitálny prístrojový panel, plus sofistikovanú konektivitu na cestách s aplikáciou FordPass. Využite každú príležitosť, aby ste sa mohli previezť.

TECHNOLÓGIA INTELIGENTNEJ BEZPEČNOSTI

Ford Explorer obsahuje množstvo pokročilých technológií navrhnutých tak, aby ste boli vy, vaša rodina a ostatní účastníci cestnej premávky, v čo najväčšom bezpečí. Systémy, ako napríklad predkolízny asistent s detekciou chodcov a ochrana proti prevráteniu aktívne pomáhajú predchádzať nehodám. Zatiaľ čo iné funkcie, ako napríklad brzdenie po náraze, môžu znížiť závažnosť, ak dôjde k nehode.

STVORENÝ PRE DOBRODRUŽSTVO

Ford Explorer bol od základov navrhnutý na spoľahlivosť a kultivovanosť. Je tu miesto na pohodlné sedenie až pre sedem ľudí. Keď sú všetky sedadlá sklopené, získate prístup k 2 274 l všestrannému batožinovému priestoru. Krútiaci moment viac ako 800 Nm znamená, že môžete ťahať až 2 500 kg. Či plánujete golfový víkend alebo dlhý výlet s rodinou, nikdy nebudete mať nedostatok priestoru.


PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL EXPLORER

Explorer - ST-Line

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: