FORD PUMA VIVID RUBY EDITION

Inteligentný v každom smere

FORD PUMA

Taký dynamický, ako naznačuje jeho vzhľad

FORD PUMA

FORD PUMA ECOBOOST mildHybrid

Inovatívny dizajn navrhnutý pre vaše potreby, odvážny exteriér v štýle SUV a hybridné hnacie ústrojenstvo.

Ford Puma je k dispozícii ako samonabíjací mildHybrid s benzínovým motorom EcoBoost, ktorý zvýši dojazd a zároveň zníži hodnoty emisií.

Galéria

RADOSŤ Z TECHNOLÓGIÍ

Vaša radosť z jazdy bude ešte väčšia vďaka celému radu moderných asistenčných technológií ako sú: voliteľné jazdné režimy, inteligentný adaptívny tempomat, predkolízny asistent a asistent vyhýbacieho manévra.

ČISTEJŠIA HYBRIDNÁ TECHNOLÓGIA

  1. Nový Ford Puma si môžete teraz vybrať vo verzii samonabíjací mildHybrid s benzínovým motorom EcoBoost. Prekvapí vás pôsobivou spotrebou paliva 
  2. a výrazne nižšími emisiami CO2, oproti konvečným nehybridným motorom. To všetko bez obmedzenia jeho vynikajúceho jazdného výkonu. 

Nová éra hybridných elektromobilov je tu.

ŠTÝLOVÉ A INOVATÍVNE

Zatiaľ čo interiér vás poteší štýlovým dizajnom a
kultivovanosťou, množstvo inovatívnych funkcií a technológií vám poskytne úplnú kontrolu nad vozidlom. A to nie je všetko. Po pripojení k aplikácii FordPass získate celý rad užitočných funkcií (napr. aktuálne informácie o dopravnej situácii 
a pod). 


 

DÔKAZ, ŽE VÄČŠIE NIE JE VŽDY LEPŠIE

Vďaka priamemu vstrekovaniu benzínu, preplňovaniu turbodúchadlom a variabilnému časovaniu ventilov dosahujú benzínové motory EcoBoost výkon a krútiaci moment, ktoré sa vyrovnajú väčším motorom.

PRIPRAVENÝ OCHRÁNIŤ VÁS

Nabitý modernými technológiami a asistenčnými systémami, ktoré vás upozornia na nebezpečenstvo kolízie či pomôžu s udržaním trakcie a stability na ceste. To je Ford Puma.

S nimi ochráni vás, vašu rodinu aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

PRIESTOR VYUŽITÝ NA MAXIMUM

Ford Puma vás nadche nielen krásne tvarovaným exteriérom. Premyslený a funkčný interiér využíva priestor na maximum. Kufor disponuje nekompromisným objemom, ktorý je ešte väčší vďaka inovatívnemu MegaBoxu. Integrovaný systém MegaBox s objemom 80 litrov dokáže pojať predmety až 115 cm vysoké, k tomu tiež disponuje vnútornou nepremokavou časťou s vypúšťacou zátkou, vďaka ktorej je celý priestor umývateľný. MegaBox je tak ideálnym miestom napr. pre uskladanie mokrých topánok alebo zablateného športového vybavenia.

Puma Vivid Ruby Edition

Puma Vivid Ruby Edition je skvele vybavená. Ako už názov napovedá, prichádza v metalickom laku „Vivid Ruby“ a má kontrastnú čiernu strechu, čierne spätné zrkadlá a zadný spojler.Štandardom sú 18-palcové zliatinové disky kolies v čiernej farbe, LED svetlomety, elektricky ovládané dvere batožinového priestoru, predné a zadné parkovacie senzory a zadná parkovacia kamera. Samozrejmosťou je aj infotainment SYNC 3 s navigáciou, Apple CarPlay a Android Auto či audio systém Bang & Olufsen s 10 reproduktormi, vrátane subwooferu a mnoho iného.

ĎALŠIE FUNKCIE MÔŽETE ZÍSKAŤ, AK SI STIAHNETE APLIKÁCIU FORDPASS

FordPass Connect je ešte užitočnejší v kombinácii s mobilným telefónom a aplikáciou FordPass. Po pripojení získate celý rad nových užitočných funkcií. Pomocou mobilného telefónu môžete napríklad lokalizovať svoje auto alebo ho na diaľku zamknúť/odomknúť. Môžete sledovať stav paliva, počet najazdených kilometrov a tlak v pneumatikách. Môžete tiež prijímať správy o stave vozidla na mobilný telefón alebo naprogramovať navigáciu z domu a odoslať cieľ priamo z telefónu do vozidla. V spojení s automatickou prevodovkou môžete dokonca na diaľku naštartovať, čo umožní predchladiť si auto v lete alebo zohriať v zime.

Prispôsobte si svoj model Puma

Puma - ST-Line X

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: