Inteligentný v každom smere
FORD PUMA
Taký dynamický, ako naznačuje jeho vzhľad
FORD PUMA
Hocičo len nie obyčajný
PUMA ST-LINE X GOLD EDITION

FORD PUMA ECOBOOST mildHybrid

Inovatívny dizajn navrhnutý pre vaše potreby, odvážny exteriér v štýle SUV a hybridné hnacie ústrojenstvo.

Ford Puma je k dispozícii ako samonabíjací mildHybrid s benzínovým motorom EcoBoost, ktorý zvýši dojazd a zároveň zníži hodnoty emisií.
Galéria
RADOSŤ Z TECHNOLÓGIÍ
Vaša radosť z jazdy bude ešte väčšia vďaka celému radu moderných asistenčných technológií ako sú: voliteľné jazdné režimy, inteligentný adaptívny tempomat, predkolízny asistent a asistent vyhýbacieho manévra.
ČISTEJŠIA HYBRIDNÁ TECHNOLÓGIA
  1. Nový Ford Puma si môžete teraz vybrať vo verzii samonabíjací mildHybrid s benzínovým motorom EcoBoost. Prekvapí vás pôsobivou spotrebou paliva 
  2. a výrazne nižšími emisiami CO2, oproti konvečným nehybridným motorom. To všetko bez obmedzenia jeho vynikajúceho jazdného výkonu. 

Nová éra hybridných elektromobilov je tu.
ŠTÝLOVÉ A INOVATÍVNE
Zatiaľ čo interiér vás poteší štýlovým dizajnom a
kultivovanosťou, množstvo inovatívnych funkcií a technológií vám poskytne úplnú kontrolu nad vozidlom. A to nie je všetko. Po pripojení k aplikácii FordPass získate celý rad užitočných funkcií (napr. aktuálne informácie o dopravnej situácii 
a pod.). 


 
PRIPRAVENÝ OCHRÁNIŤ VÁS
Nabitý modernými technológiami a asistenčnými systémami, ktoré vás upozornia na nebezpečenstvo kolízie či pomôžu s udržaním trakcie a stability na ceste. To je Ford Puma.

S nimi ochráni vás, vašu rodinu aj ostatných účastníkov cestnej premávky.
PRIESTOR VYUŽITÝ NA MAXIMUM
Ford Puma vás nadche nielen krásne tvarovaným exteriérom. Premyslený a funkčný interiér využíva priestor na maximum. Kufor disponuje nekompromisným objemom, ktorý je ešte väčší vďaka inovatívnemu MegaBoxu. Integrovaný systém MegaBox s objemom 80 litrov dokáže pojať predmety až 115 cm vysoké, k tomu tiež disponuje vnútornou nepremokavou časťou s vypúšťacou zátkou, vďaka ktorej je celý priestor umývateľný. MegaBox je tak ideálnym miestom napr. pre uskladanie mokrých topánok alebo zablateného športového vybavenia.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: