Buďte za hviezdu

FORD MUSTANG MACH-E GT

100% elektrický. 100% štýlový.

FORD MUSTANG MACH-E GT

Elektrické potešenie

FORD MUSTANG MACH-E GT

Vozidlo, ktoré neprehliadnete

FORD MUSTANG MACH-E GT

FORD MUSTANG MACH-E GT

Vychutnajte si silu, vášeň a výkon luxusného modelu Ford Mustang Mach-E GT. S krútiacim momentom až 860 Nm    je najvýkonnejším členom modelového radu Mustang Mach-E! Zároveň dosahuje najlepšie zrýchlenie zo všetkých variantov vozidla Ford Mustang dostupných v Európe: zrýchlenie z 0 - 100 km/h zvládne za menej ako 3,7 sekundy.     A to nie je všetko. Ford Mustang Mach-E GT má na jedno elektrické nabitie dojazd až 500 km (výsledky testu WLTP).

POZRITE SI MUSTANG FORD MACH-E GT V AKCII

DYNAMIKA

0 – 100 km/h za 3,7 sekundy; výkon 487 koní; max. krútiaci moment 860 NM

VÝKONNÉ BRZDY BREMBO

19-palcové ventilované predné kotúče modelu Ford Mustang Mach-E GT a nápadné červené strmene, vyvinuté talianskymi majstrami zo spoločnosti Brembo, poskytujú vynikajúcu brzdnú silu.

Adaptívne odpruženie MAGNERIDE

Adaptívne odpruženie MagneRide®, ktoré sa automaticky prispôsobuje 1 000-krát za sekundu, udržuje Ford Mustang Mach-E GT pevne na vozovke. Tlmiče MagneRide® sú naplnené inteligentnou magnetickou kvapalinou, ktorá umožňuje rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa jazdným podmienkam. Výsledkom je hladká a sebavedomá jazda.

Pripojenie

INFOTAINMENT SYNC4

Komunikácia a zábava vás čaká v cloude s 15,5" dotykovou obrazovkou, konverzačným rozpoznávaním hlasu, bezdrôtovou integráciou smartfónu a správou nabíjania vozidla. Nechýba ani pokročilá navigácia, ktorá inteligentne plánuje zastávky nabíjania na dlhých cestách.

AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU FORD POWER-UP

Ford Mustang Mach-E GT je navrhnutý tak, aby sa vyvíjal. Bezproblémové, zabezpečené a bezdrôtové aktualizácie ponúkajú vylepšenia, pričom každá aktualizácia zlepšuje kvalitu, schopnosti a pohodlie vášho vozidla.

Aplikácia FordPass

Odomknite inteligentnú stránku svojho Ford Mustang Mach-E GT. Prostredníctvom vášho smartfónu ho môžete zamknúť a odomknúť, zistiť stav nabitia a dojazd, nájsť nabíjacie stanice a dokonca aj za nabíjanie zaplatiť.

DIZAJN

EXTERIÉROVÁ SADA GT

Ford Mustang Mach-E GT vybavený jedinečnou exteriérovou sadou navrhnutou výhradne pre verziu GT, vyčnieva z davu elektrických vozidiel. Tradičný dizajn mriežky chladiča je odkazom na klasický model Mustang.

UNIKÁTNE 20" KOLESÁ Z ĽAHKEJ ZLIATINY

20-palcové zliatinové disky kolies navrhnuté výhradne pre Ford Mustang Mach-E GT, vynikajú rafinovaným mriežkovým dizajnom. 19-palcové červené brzdy Brembo a upravené strmene dodávajú celku šmrnc a štýl.

ŠPORTOVÉ SEDADLÁ FORD PERFORMANCE

Vďaka typickým športovým sedadlám Ford Performance je Ford Mustang Mach-E GT pohodlným a luxusným vozidlom, v ktorom si  vychutnáte  jazdu naozaj naplno.

B&O PLAY

Audiosystém B&O tvorí spolu s Ford Mustang Mach-E GT dokonalé spojenie. Tento na mieru vyrobený zvukový systém s desiatimi reproduktormi a zvukovým panelom integrovaným do palubnej dosky oživí každú jazdu.

DOJAZD A NABÍJANIE

DOJAZD AŽ 500 km NA JEDNO NABITIE (VÝSLEDKY TESTU WLTP)

Pri modeli Ford Mustang Mach-E GT môžete využívať výhody nabíjacej siete Ford rovnako ako pri ostatných modeloch vozidla Ford Mustang Mach-E. Vozidlo je dodávané s nabíjacím káblami (štandardná výbava), ktoré slúžia na verejné aj domáce nabíjanie.

DOMÁCE NABÍJANIE

Nie je o nič zložitejšie ako nabíjanie smartfónu. Dodaný nabíjací kábel môžete použiť pre domáce nabíjanie v bežnej zásuvke, alebo pre rýchlejšie nabíjanie zvoľte Ford Connected Wallbox.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: