Žiadna dodávka ešte nevyzerala tak dobre

Všestranný a úsporný

Transit Custom Plug-In Hybrid

FORD TRANSIT CUSTOM VAN

Ford Transit Custom Van bol vždy známy svojou húževnatosťou, funkčnosťou a spoľahlivosťou. Táto dodávka strednej veľkosti teraz ponúka ešte širšiu škálu inovatívnych prvkov a inteligentných technológií.

Ford Transit Custom Van je dostupný v rôznych kombináciách strechy a rázvoru v prípade, že potrebujete vysokú strechu alebo prevážate dlhší náklad. Nech sú už potreby vášho podnikania akokoľvek špecifické, Ford Transit Custom Van je navrhnutý tak, aby zlepšil spôsob vášho fungovania.

PRVÝ POHĽAD NA FORD TRANSIT CUSTOM VAN

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

HLAVNÉ PRVKY

PREDKOLÍZNY ASISTENT

Predkolízny asistent sleduje, čo sa deje na ceste pred vami tým, že monitoruje vzdialenosti vášho vozidla od chodcov a iných vozidiel. Systém vás upozorní na potenciálnu kolíziu, a ak nezareagujete, môže začať automaticky brzdiť. Systém funguje pri rýchlostiach do 80 km/h (pri bežných cestných podmienkach).

POLOMER OTÁČANIA

Polomer otáčania je len 10,9 metra, čo znamená, že nový Ford Transit Custom Van je veľmi obratný na úžitkové vozidlo svojej veľkosti. To je ďalší dôvod, prečo je Ford Transit Custom Van dokonalá dodávka na podnikanie, najmä, ak pravidelne pracujete v meste s množstvom zastávok na vyloženie a naloženie zásielok.

S AKTÍVNYM PARKOVACÍM ASISTENTOM BUDE PARKOVANIE ĽAHŠIE

Zastaviť s donáškou na rušnej ulici nie je vždy jednoduché. Najmä s uzavretým zadným nákladným priestorom a obmedzenou viditeľnosťou. Aktívny parkovací asistent dokáže identifikovať vhodné miesto a potom naň váš Ford Transit Custom Van bezpečne nasmerovať. Vy ovládate iba brzdy a prevodovku. Keď dokončíte prácu, vyparkujete. Parkovací asistent vás dokáže vyparkovať dokonca aj z pozdĺžnych parkovacích miest.

DOSTUPNÝ AKO PLUG-IN HYBRID DODÁVKA

Ford Transit Custom Plug-in Hybrid dodávka kombinuje batériou poháňaný elektromotor s 1-litrovým motorom EcoBoost. Voliteľné režimy EV vám umožňujú prepínať výkon medzi elektromotorom, benzínovým motorom alebo prostredníctvom úspornej kombinácie oboch. S nulovými emisiami, jazda len na elektrický pohon s dojazdom až do 43 km.