Takes team and tools

ford transit custom double cab-in-van

FORD TRANSIT CUSTOM DCiVAN

Húževnatý, všestranný a ústretový. Ford Transit Custom Double-Cab-in-Van spája komfort cestujúcich so známou húževnatosťou vozidla Ford Transit. V tejto dodávke strednej veľkosti s dvomi radmi sedadiel ľahko odveziete váš tím aj s nástrojmi potrebnými na prácu.

Vyberte si medzi dvomi alebo tromi sedadlami vpredu. Priestranný druhý rad sedadiel poskytne miesto ďalším trom pasažierom. Fixná deliaca stena oddeľuje druhý rad sedadiel od zadného nákladného priestoru.

S dvomi možnosťami rázvoru má Ford Transit Custom DCiVAN nákladnú kapacitu až 4,3 m3 vo variante L2 (dlhý rázvor). To je dosť miesta na dve štandardné europalety – viac než dosť na dodávku strednej veľkosti s dvomi radmi sedadiel.

PRVÝ POHĽAD NA FORD TRANSIT CUSTOM DCiVAN

Hlavné prvky

FORDPASS CONNECT JE KĽÚČOM K PREPOJENEJŠIEMU SVETU

Nový Ford Transit Custom Double Cab-in-Van je teraz dostupný s modemom FordPass Connect. Tento systém ponúka celú škálu neoceniteľných výhod vrátane 4G WiFi až pre desať zariadení k spokojnosti celého vášho tímu a dopravné aktualizácie posielané v reálnom čase priamo do vášho navigačného systému vo vozidle. V spojení s mobilnou aplikáciou FordPass vo vašom telefóne si budete môcť skontrolovať, či ste zamkli dvere a tiež ich na diaľku zamknúť či odomknúť. Môžete dokonca vidieť polohu vašej dodávky na mape, nemusíte mať teda obavy, že zabudnete, kde ste zaparkovali.

SYNC3 - BEZDOTYKOVÝ ZÁŽITOK BEZ NÁMAHY

Ford SYNC3 je pokročilý systém, ktorý vám umožňuje zostať pripojený a ovládať svoj telefón, hudbu a navigačný systém vo vnútri vozidla Ford Transit Custom DCiVAN. Vyberte si hlasové ovládanie alebo 8” farebný dotykový displej s ovládaním pohybmi prstov na intuitívnu navigáciu. Monitorovanie dopravnej situácie v reálnom čase vám pomôže vyhnúť sa zápcham. Môžete dokonca vyvolať zoznam miestnych reštaurácií jednoduchým vyslovením slov „som hladný”.

FORD TRANSIT CUSTOM DCiVAN JE VAŠA KANCELÁRIA NA CESTÁCH

Flexibilné dvojité predné sedadlo spolujazdca vo vozidle Ford Transit Custom Double Cab má ľahko dostupný úložný priestor pod sedadlom, ktorý je dosť veľký na uloženie notebooku, spisov a iných kancelárskych potrieb. K dispozícii je skladací stolík zložený na hornej časti operadla prostredného sedadla. Tento stôl má využiteľnú plochu 345 mm x 240 mm, čo znamená, že si naň môžete ľahko položiť notebook či podložku na písanie. Skladací stolík má aj dva držiaky na poháre, priehradku na pero a elastický popruh na upevnenie.

ZÁSUVKY, VSTUPY A PORTY: VŠETKO PORUKE

Nad volantom je úložný panel/prístrojový panel vozidla Ford Transit Custom DCiVAN, ktorý ponúka množstvo užitočných prvkov na dosah ruky. Nachádza sa tam napríklad 12 V elektrická zásuvka a USB port. Druhá 12 V elektrická zásuvka a USB port sú prakticky umiestnené vedľa riadiacej páky. Môžete si objednať aj 230 V zásuvku s výkonom 150 wattov.

MAXIMÁLNA OCHRANA SO SUPERSILNOU KAROSÉRIOU

Bór a ďalšie vysokopevné a ultra vysokopevné ocele tvoria viac než 40 % karosérie nového vozidla Ford Transit Custom vrátane častí kabíny pre cestujúcich. Vďaka tomu je táto dodávka strednej veľkosti mimoriadne ľahká a odolná voči nárazu. Optimalizovaný bol aj dizajn karosérie s použitím viac než 4500 počítačových simulácií a 30 plnými nárazovými skúškami.