Zabudnite na kompromisy

FORD TRANSIT CUSTOM TRAIL

Dodávka podľa vašich potrieb

FORD TRANSIT CUSTOM

FORD TRANSIT CUSTOM

Ford Transit Custom bol vždy známy svojou spoľahlivosťou, funkčnosťou a vysokou úrovňou dizajnu a spracovania. Teraz ponúka ešte aj širšiu škálu inovatívnych prvkov a inteligentných technológií. A to nie je všetko. Vďaka pokrokovým naftovým a hybridným motorom vám poskytne ešte aj lepší výkon. Výsledkom je dodávka, ktorá je rafinovanejšia a sofistikovanejšia než kedykoľvek predtým.

VYBERTE SI ŠTÝL KAROSÉRIE

DODÁVKA

Transit Custom Van je úžitkové vozidlo na prepravu nákladu s deliacou stenou (presklenou alebo plnou), ktorá oddeľuje nákladný priestor od kabíny. Na výber sú dve alebo tri sedadlá vpredu. Môžete si zvoliť posuvné bočné dvere vpravo a vľavo a vybrať zadné krídlové alebo výklopné zadné dvere.

Dvojradová dodávka - DCiVAN

Rovnako ako pri dodávke si môžete vybrať dve alebo tri sedadlá vpredu. Dvojradová dodávka okrem toho ponúka ďalší pevný rad troch sedadiel za prvým radom. Fixná presklená deliaca stena oddeľuje druhý rad sedadiel od nákladného priestoru.

KOMBI

Všestrannosť je pri Kombi M1 štandardom. V štandardnej verzii s tromi radmi sedadiel odvezie až 9 cestujúcich. Všetky sedadlá sa dajú zložiť alebo úplne vybrať, čím sa vytvorí priestor na prepravu náradia či vybavenia namiesto cestujúcich.

Pozrite sa, čím sa líši

Hlavné prvky

MOTOR PRE KAŽDÝ TYP PRÁCE

Vyberte si zo škály pokročilých pohonov.  K dispozícii je celá škála pokročilých výkonných naftových motorov Ford EcoBlue.

NÁKLADNÝ PRIESTOR A NASTUPOVANIE

Tri verzie, tri prístupy k nákladnému priestoru a nastupovaniu. Dodávka ponúka maximálne 8,3 m3 priestoru, čo zodpovedá trom europaletám. DCiVAN ponúka sedenie pre šesť cestujúcich a 4,3 m3 nákladného priestoru, čo zodpovedá jednej europalete. Kombi je deväťmiestna dodávka, ktorá navyše ponúka aj 2,5 m3 nákladného priestoru. S posuvnými dverami v šírke palety, doširoka otvárateľnými zadnými dverami a nízkou nástupnou výškou je prístup nákladného priestoru komfortný.

KĽÚČ K PREPOJENEJŠIEMU SVETU

Transit Custom je teraz dostupný s modemom FordPass Connect. V spojení s mobilnou aplikáciou FordPass si budete môcť skontrolovať, či ste zamkli dvere a tiež ich na diaľku zamknúť či odomknúť. Môžete tiež sledovať stav pripojených firemných vozidiel a dokonca skontrolovať, či je potrebná nejaká údržba.

S AKTÍVNYM PARKOVACÍM ASISTENTOM BUDE PARKOVANIE ĽAHŠIE

Zastaviť s donáškou na rušnej ulici nie je vždy jednoduché. Najmä s uzavretým zadným nákladným priestorom a obmedzenou viditeľnosťou. Aktívny parkovací asistent dokáže identifikovať vhodné miesto a potom naňho váš Transit Custom bezpečne nasmerovať. Vy ovládate iba brzdy a prevodovku. Keď dokončíte prácu, parkovací asistent dokáže vyparkovať dokonca aj z pozdĺžnych parkovacích miest.

POKROČILÝ SYSTÉM VÁM POMÔŽE ZOSTAŤ V JAZDNOM PRUHU

Ak systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu zaznamená, že vybočujete z jazdného pruhu, upozorní vás na to vibrovaním volantu a zobrazením varovania na displeji.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: