Hurá do práce

FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI

Je jedno, či veziete partiu pracovníkov na stavenisko, školský športový tím na veľký zápas alebo ospalých dovolenkárov na let o 4:00 ráno. Všestranný Ford Transit Custom Kombi s množstvom miesta pre 9 cestujúcich aj s batožinou, sa bez námahy ujme každej úlohy.

Transit Custom Kombi je dostupný s rôznymi výškami strechy, ak potrebujete väčší priestor nad hlavou a s rôznymi dĺžkami rázvoru, ak potrebujete viacúčelové vozidlo s väčším kufrom. S flexibilným sedením v druhom a treťom rade odveziete až 9 cestujúcich alebo si môžete jednoducho prestaviť zadný nákladný priestor tak, aby zodpovedal vašim podnikateľským potrebám.

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

Hlavné prvky

SEDADLÁ NAVRHNUTÉ PRE VAŠE POHODLIE PRI CESTOVANÍ

Geometria predných sedadiel vozidla Ford Transit Custom Kombi bola prepracovaná. Poťahy sú z hrubších tkanín a prešívanie je jemnejšie, no odolnejšie, čo poskytuje väčšiu podporu, extra pohodlie a uvoľnenejšie cestovanie. Ford Transit Custom Kombi ponúka varianty sedenia s druhým a tretím radom sedadiel v delení 2+1.

GEOFENCING TECHNOLÓGIA

Technológia geofencing, ktorá je k dispozícii vo vozidlách s hybridným pohonom, je navrhnutá tak, aby pomáhala zlepšiť kvalitu miestneho ovzdušia. Ford Transit Custom dokáže rozpoznať, keď vstúpi do zóny preťaženia alebo zóny s nízkymi emisiami. Potom sa automaticky prepne do režimu výlučne elektrického pohonu. Užívatelia môžu tiež vytvárať „zelené zóny“ na zníženie emisií v blízkosti škôl, v prímestských oblastiach alebo skladoch.

NAFTOVÉ MOTORY FORD ECOBLUE

Vylepšený pohon a krútiaci moment vozidla Ford Transit Custom Kombi je v ponuke s celou škálou 2,0 l motorov Ford EcoBlue. Inteligentné a úsporné technológie spĺňajú prísnu emisnú normu Euro 6.2 a vylepšujú výhody týchto pokročilých pohonných jednotiek.