Zabudnite na kompromisy

ford transit custom trail

FORD TRANSIT CUSTOM TRAIL

S odolným a novým dizajnom a vylepšenými vlastnosťami je Ford Transit Custom Trail navrhnutý tak, aby zaistil chod vášho podnikania.

Jeho mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom zlepšuje ovládanie vozidla Ford Transit Custom Trail pri jazde v teréne náhonom na kolesá s najvyššou trakciou. Rad sofistikovaných motorov zlepšuje efektivitu a znižuje emisie.

Výrazný exteriér vozidla Ford Transit Custom Trail vrátane jedinečnej prednej masky s veľkým nápisom FORD zabezpečí, že vyniknete, nech už budete kdekoľvek. Jeho vzhľad dopĺňajú 16" 10-lúčové zliatinové disky.

HLAVNÉ PRVKY

Keď vás práca zaveje za hranice všedných dní, potrebujete dodávku, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom vám pomôže vo vozidle Ford Transit Custom Trail docestovať do ešte vzdialenejších destinácií. Imponujúci nový dizajn s voliteľnými strešnými lyžinami a bočnými predĺženými nástupnými schodíkmi zabezpečia, že sa odlíšite od davu.

HYBRIDNÝ MOTOR FORD ECOBOOST

Ford Transit Custom Trail je k dispozícii ako EcoBoost Hybrid. Táto hybridná technológia pomáha znižovať spotrebu paliva a emisie, pričom malý elektromotor poháňaný batériou poskytuje spaľovaciemu motoru v prípade potreby dodatočnú podporu. Kinetická energia a rekuperačné brzdenie dobíja 48-voltovú hybridnú batériu počas jazdy.

MECHANICKÝ DIFERENCIÁL s obmedzeným preklzom

Ford Transit Custom Trail je stavaný tak, aby vám pomohol ľahko zvládnuť náročný terén. Mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom, ktorý je vo vozidlách s manuálnou prevodovkou, redukuje neželané pretáčanie kolies náhonom na koleso s najväčšou trakciou, a to najmä na nespevnených a nerovných povrchoch. To vám pomôže pohnúť sa vpred a zlepšuje stabilitu vozidla, keď to najviac potrebujete.

Naftový motor Ford EcoBlue

Nový Ford Transit Custom Trail ponúka čistý a prepracovaný dvojlitrový naftový motor Ford EcoBlue s maximálnym výkonom 150 koní. Motor spĺňa prísne emisné normy Euro 6.2.