VYRAZTE KAMKOĽVEK

FORD RANGER WILDTRAK

Prichádza búrka

Nový ford ranger stormtrak

Navrhnutý pre nadšencov outdooru

Nový ford ranger wolftrak

FORD RANGER


Nech vám nič nestojí v ceste.

DOUBLE CAB

Priestranný druhý rad sedadiel znamená, že Ford Ranger Double Cab zavezie vás a vašu posádku do cieľa so všetkým pohodlím prémiového osobného vozidla.

POZRITE SA, ČO FORD RANGER DOKÁŽE

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

Hlavné prvky

MOTOR FORD ECOBLUE

Ford Ranger s radom 2,0-litrových naftových motorov Ford EcoBlue novej generácie je výkonnejší, efektívnejší a má nižšie emisie, než kedykoľvek predtým. Z dvoch dostupných pohonných jednotiek, ktoré ponúkajú výkon až do 213 koní a krútiaci moment 500 Nm, si zaručene vyberiete tú svoju.

10-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

S pokročilou novou 10-stupňovou automatickou prevodovkou ponúka Ford Ranger uspokojivé zrýchlenie a vynikajúcu úsporu paliva. Využíva tiež adaptívne plánovanie radenia v reálnom čase, čo umožňuje prevodovke plynulo sa prispôsobiť meniacim sa podmienkam. Či už idete po diaľnici alebo zdolávate náročný terén, vždy budete mať v správnom čase, zaradený správny prevodový stupeň.

STABILIZAČNÝ SYSTÉM PRI ŤAHANÍ PRÍVESU

Stabilizačný systém pri ťahaní prívesu rozpozná „kývanie“ alebo kolísanie prívesu a zníži rýchlosť vozidla, čím vyrieši tieto problémy a umožňuje tak kontrolovanejšiu jazdu s prívesom. Systém spomalí vozidlo znížením krútiaceho momentu motora a postupným zvyšovaním tlaku bŕzd na všetky kolesá.

HĹBKA BRODENIA

Ford Ranger sa dostane tam, kde by si iné vozidlá netrúfli. S 800-milimetrovou hĺbkou brodenia sa osvedčí ako na súši, tak aj vo vode.

4WD

Ford Ranger vám umožňuje za jazdy prepínať medzi režimom 4WD a 2WD, aby ste mohli jazdiť s istotou vo všetkých podmienkach a prostrediach. Keď pohodlne šoférujete na hladkých cestách, môžete nechať vozidlo v režime 2WD, ale hneď ako zatúžite ísť do terénu alebo sa podmienky na ceste zhoršia, môžete jednoducho prepnúť na režim 4WD.

VYLEPŠENÝ AKTÍVNY PARKOVACÍ ASISTENT

Aktívny parkovací asistent vás navedie na parkovacie miesto. Stačí stlačiť tlačidlo a senzory tohto inovatívneho systému vyhľadajú vhodné miesto ešte počas jazdy. Potom vás automaticky nasmerujú, zatiaľ čo vy budete pracovať iba s plynom, radením a brzdou (podľa pokynov na obrazovke a zvukových signálov).

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: