Dokonale vyvážený

NOVÝ FORD GALAXY TITANIUM HYBRID

Lorem ipsum

NOVÝ FORD GALAXY

Cestujte s luxusom, prichádzajte so štýlom

Sedemmiestny Ford Galaxy je oveľa viac ako dopravný prostriedok. Toto luxusné viacúčelové vozidlo (MPV) rozmaznáva vodiča aj cestujúcich a ponúka komfort a priestor na špičkovej úrovni. Voliteľné ergonomické sedadlá ponúkajú dodatočnú oporu chrbta. K dispozícii sú tiež úchyty ISOFIX, až pre tri detské sedačky v druhom rade. A keď potrebujete extra priestor v batožinovom priestore, nepoužité rady môžete zložiť stlačením tlačidla.

V novom Ford Galaxy ide pohodlie ruka v ruke s efektívnosťou. Úplne nový 2,5-litrový benzínový fullHybrid v kombinácii s našou 8-stupňovou automatickou prevodovkou poskytuje vynikajúci výkon, krútiaci moment a výnimočnú ťažnú kapacitu 1750kg spolu s nižšími emisiami a spotrebou paliva.

Motor

2,5-litrový benzínový fullHybridný motor Ford Galaxy dosahuje vyššiu účinnosť ako bežný benzínový motor, pričom stále poskytuje pôsobivý výkon a krútiaci moment.

FullHybrid

Samostatné nabíjanie s hybridnou batériou a s čisto elektrickým pohonom pri nižších rýchlostiach.
 
 Emisie CO2: 148 – 149 g/km

Typ nabíjania: REKUPERAČNÉ BRZDENIE

Prevodovka: AUTOMATICKÁ

Spotreba paliva: 6,4 – 6,5 (l/100 km)

Pokročilý motor bez kompromisov

Vďaka našej špičkovej technológii už neexistuje kompromis medzi výkonom a efektívnosťou. Ford Galaxy Hybrid je k dispozícii s naším najnovším 2,5-litrovým benzínovým hybridným systémom, ktorý poskytuje výnimočných 190 koní a krútiaci moment 200 Nm spolu so zlepšenou úsporou paliva.

Ľahko zvládnete hustú premávku

Inteligentný adaptívny tempomat s funkciou Stop and Go vám umožní nastaviť si cestovnú rýchlosť a vzdialenosť od vozidla pred vami. Ak systém zistí, že premávka sa spomaľuje a podmienky neumožňujú preferovanú rýchlosť jazdy, bude dodržiavať vopred nastavenú rýchlosť. V hustej premávke môže dokonca úplne zastaviť vozidlo. Keď bude cesta pred vami voľná, systém automaticky opäť zrýchli na vami zvolenú rýchlosť. Vďaka tomu je ideálny na zdolávanie preplnených ciest v mestskom prostredí, kde je potrebné často stáť.

Luxusný flexibilný priestor

Ford Galaxy je k dispozícii so špeciálne navrhnutými ergonomickými sedadlami a má úchyty ISOFIX až pre tri detské sedačky. Pri použití všetkých siedmich sedadiel máte k dispozícii veľkorysých 300 litrov batožinového priestoru. Sklopením zadných sedadiel len jedným tlačidlom, môžete v prípade potreby zväčšiť priestor až na 1 301 litrov. Pokročilá konektivita s aplikáciou FordPass zahŕňa diaľkové zamykanie, odomykanie a upozornenia na stav vozidla odosielané priamo do vášho telefónu, aby ste mali vždy prehľad. Vytvarovaný moderný dizajn interiéru vozidla Ford Galaxy, prémiové materiály a luxusné masážne sedadlá V-Line vám poskytnú skutočne prvotriedny zážitok z cestovania.

Sedadlá, ktoré poskytujú dodatočnú oporu

Pre vodiča a predného spolujazdca sú k dispozícii viac obrysové sedadlá, ktoré sú vďaka svojej konštrukcii plne nastaviteľné. Vďaka tomu môžu poskytnúť dodatočnú podporu tam, kde ju potrebujete.

Systém, ktorý môže pomôcť chrániť chodcov

Predkolízny asistent zisťuje vozidlá a chodcov na ceste pred vami, alebo tých, ktorí by mohli skrížiť cestu vozidla a upozorní vás na nich. Ak nezareagujete, systém začne automaticky brzdiť. Táto technológia je určená na to, aby pomohla znížiť závažnosť nehôd alebo im pomohla úplne zabrániť a funguje pri rýchlostiach do 80 km/h.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL GALAXY

Galaxy - Titanium

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: