POZRITE SI HO V AKCII

Maximálny zážitok. Optimálna výkonnosť.

FORD FIESTA

Zbystrite zmysly

FORD FIESTA

Ford Fiesta

Prežite svoj deň s Ford Fiesta

Nový očarujúci dizajn exteriéru poskytuje kultovému malému autu štýlový mestský vzhľad. Pokrokové technológie, ako napríklad úplne nový interaktívny digitálny prístrojový panel, pomáhajú dosiahnuť efektívnejšiu a príjemnejšiu jazdu.

Výber pokročilých možností Fiesta EcoBoost Hybrid poskytuje pohotovejší a zábavný jazdný výkon s pôsobivou spotrebou paliva a nižšími emisiami CO2.

Vďaka veľkej škále jedinečných ponúk radu – od prémiovej úrovne pohodlia Ford Fiesta Titanium až po drsný vonkajší charakter Ford Fiesta Active – nájdete dokonalý Ford Fiesta, ktorý vám bude vyhovovať.

Hlavné prvky

Digitálny prístrojový panel

Nový 12,3“ digitálny prístrojový panel nového Ford Fiesta zobrazuje informácie pre vodiča vo vysokom rozlíšení s využitím intuitívnych a ľahko čitateľných ikon. Môžete tiež určiť prioritu zobrazovaných informácií vrátane upozornení navigácie, ako aj preferovaného programu. 

Ecoboost Hybrid Powershift

Ecoboost Hybrid Powershift je sedemstupňový automatický prevodový systém s dvoma spojkami (EcoBoost Hybrid Powershift je k dispozícii v 1,0-litrových modeloch Fiesta EcoBoost Hybrid (MHEV).). Väčší počet prevodových stupňov, konštrukcia s nízkou hmotnosťou a pokročilá dvojspojková prevádzka – to všetko zabezpečuje plynulé radenie prevodových stupňov. To znamená, že Fiesta EcoBoost Hybrid poskytuje efektívnejšiu a menej náročnú jazdu, najmä v mestskej premávke, kde je potrebné často stáť.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL FIESTA

Nová Fiesta - Active

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: