Biznis trieda pre dobrodruhov

NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

Dokonalá harmónia medzi prácou a zábavou

NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

Nový rad Ford Active prináša vozidlu Tourneo Custom robustnosť. Má miesto pre osem cestujúcich. Veľké skupiny či aktívne rodiny, tak môžu pohodlne sedieť s množstvom miesta na batožinu či výstroj. Prispôsobiteľné, vyberateľné sedadlá vám umožnia maximalizovať úložný priestor, či upraviť usporiadanie priestoru na sedenie.

Voliteľný mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom zvyšuje spôsobilosť vozidla a pomôže vám dopraviť cestujúcich aj do najodľahlejších destinácií. Nový a impozantný vonkajší dizajn dáva na známosť, že Ford Tourneo Custom Active je vozidlo na prepravu cestujúcich, ktoré to myslí vážne, či už veziete ľudí v meste alebo rodinu za víkendovým dobrodružstvom.

HLAVNÉ PRVKY

Odvážny nový dizajn, flexibilné sedenie a lepšia ovládateľnosť na nerovných cestách s voliteľným mechanickým diferenciálom so zvýšeným trením. 
Ford Tourneo Custom Active vás dostane kamkoľvek.  Štýlovo a s ľahkosťou si poradí aj s náročným terénom.

Dizajn v pohybe

Ford Tourneo Custom Active je navrhnutý tak, aby bol všestranný a flexibiliný. Strešné lišty po celej dĺžke strechy vám v prípade potreby umožnia zväčšiť priestor na batožinu. Jedinečné 17” zliatinové disky kolies v dvoch odtieňoch, predĺžené bočné schodíky a typická mriežka Active zasa vytvárajú robustný nový vzhľad.

Komfortný únik

Prémiové, čiastočne kožené sedadlá s jedinečným prešívaním Nordic Blue v interiéri zabezpečia pohodlné a štýlové sedenie až pre osem cestujúcich. Sedadlá možno sklopiť a vybrať na maximalizovanie úložného priestoru a druhý rad sedadiel možno otočiť, čím sa vytvorí sedenie v konferenčnom štýle. Pre aktívne rodiny je to perfektný spôsob, ako sa dostať z bodu A do bodu B cez X, Y a Z.

Pokročilá technológia motorov

So škálou pokročilých dvojlitrových naftových motorov EcoBlue je Ford Tourneo Custom Active výkonný aj efektívny zároveň. Na výber sú dve hnacie jednotky s výkonom do 170 koní, krútiacim momentom 390 Nm a voliteľnou automatickou prevodovkou. Ktorýkoľvek motor si vyberiete, každý spĺňa aj prísne emisné normy Euro 6.2.

Pokročilé schopnosti

Ford Tourneo Custom Active s manuálnou prevodovkou je k dispozícii s pokročilým systémom, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám hravo pomohol zvládnuť ťažký terén. Voliteľný mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom redukuje neželané pretáčanie kolies najmä na nespevnených či nerovných povrchoch, náhonom na koleso s najväčšou trakciou. Vďaka tomu idete ďalej a zlepšuje sa stabilita vozidla, keď to najviac potrebujete.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: