Dokonalá harmónia medzi prácou a zábavou

NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

Pokrok prostredníctvom inovácií

FORD TOURNEO CUSTOM

Biznis trieda pre dobrodruhov

NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

Vychutnajte si veľkorysý priestor

FORD TOURNEO CUSTOM

Efektívnejší spôsob pohybu

FORD TOURNEO CUSTOM

Nová úroveň prepravy osôb

So sedením až pre osem osôb poskytuje nový Ford Tourneo Custom praktický a prispôsobiteľný vnútorný priestor s pohodlím prémiového osobného vozidla. Teraz je dostupný v širšej škále úsporných naftových či pokročilých hybridných motorov. Výsledkom je vozidlo, ktoré je rafinovanejšie a sofistikovanejšie než kedykoľvek predtým. 

EcoBlue Diesel

Účinná naftová technológia
 
Nový Ford Tourneo Custom ponúka rad dvojlitrových naftových motorov Ford EcoBlue s dvomi dostupnými hnacími jednotkami s maximálnym výkonom 170 koní. Vďaka systémom katalytickej redukcie AdBlue®, ktorá premieňa výfukové plyny NOx na dusík a vodu, spĺňa každý motor aj prísnu emisnú normu Euro 6.2.

Najmodernejšia technológia pre vaše pohodlie

Ford Tourneo Custom ponúka rozsiahly zoznam inteligentných asistenčných systémov riadenia, ktoré vám uľahčia každú cestu. Zatiaľ čo systém sledovania mŕtveho uhla vás upozorní na vozidlá, ktoré by ste mohli prehliadnuť, inteligentný obmedzovač rýchlosti vám pomôže udržať vozidlo v rýchlostnom limite. Dokáže to vďaka kamere na rozoznávanie dopravných značiek (ak je aktivovaná), ktorá zaznamená najvyššiu aktuálnu povolenú rýchlosť. Asistent upozornenia na krížiacu sa premávku upozorní vodiča na vozidlo v jazdnej dráhe pri cúvaní z parkovacieho miesta. Inteligentný adaptívny tempomat vám zase pomôže udržať prednastavenú vzdialenosť od automobilu pred vami.

Oprite sa, uvoľnite sa a užívajte si jazdu

S Ford Tourneo Custom si užijete výnimočný zážitok bez ohľadu na to, kde budete sedieť. Flexibilné zadné sedadlá ponúkajú množstvo konfigurácií na sedenie a umiestnenie batožiny. Ak si zvolíte verziu podvozku L2 s dlhým rázvorom, získate ešte viac batožinového priestoru. Otočný druhý rad sedadiel vám umožní ľahko vytvoriť sedenie konferenčného štýlu. V závislosti od zvoleného modelu si môžete užívať tri oddelené sedadlá v treťom rade a/alebo individuálne sedenie v druhom rade. Pre pohodlie sú k dispozícii prémiové látky a výbava, viacero možností usporiadania úložných priestorov a vysoká úroveň remeselného spracovania, čo zaisťuje spokojné cestovanie pre vodiča aj cestujúcich.

PREDKOLÍZNY ASISTENT

Predkolízny asistent detekuje pomalšie vozidlá na ceste pred vami alebo chodcov a vozidlá, ktoré by vám mohli skrížiť cestu a upozorní vás na ne. Ak nezareagujete, systém začne automaticky brzdiť. Predkolízny asistent slúži na zníženie závažností nehôd alebo im môže zabrániť úplne. Účinne funguje pri rýchlosti do 80 km/h (pri bežných podmienkach vozovky a vozidla).

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: