Späť

Celková cena:

Vaša konfigurácia vozidla:

Celková cena:

Testovacia jazda

Vyžiadajte si skúšobnú jazdu: ak si chcete osobne vyskúšať vozidlo, požiadajte o skúšobnú jazdu výberom najbližšieho dílera vozidiel Ford. Po zaslaní vašich kontaktných údajov vás bude kontaktovať predajca, s ktorým si dohodnete najbližší možný termín skúšobnej jazdy, kedy bude vybrané vozidlo k dispozícii. Upozorňujeme, že presné špecifikácie vozidiel určené na skúšobné jazdy sa môžu líšiť od vami nakonfigurovaného vozidla.

Rezervácia termínu

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku: špecifikáciu nakonfigurovaného vozidla môžete zaslať najbližšiemu dílerovi vozidiel Ford a po zadaní vašich kontaktných údajov vám predajca zašle cenovú ponuku.

Uložiť konfiguráciu

Vašu konfiguráciu si môžete uložiť do nášho „Configurator store“ pokiaľ súhlasíte s požadovanými nastaveniami. K uloženým konfiguráciám sa môžete kedykoľvek vrátiť, pokiaľ opäť navštívite našu webovú stránku. Na použitie úložiska nie je potrebná žiadna registrácia a všetky údaje sa uložia vo vašom počítači.

Ostatné akcie

Export

Zhrnutie

Špecifikácia

Všetky ceny sú len orientačné a obrázky sú len ilustračné. Aktuálne informácie získate u autorizovaného predajcu Ford. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

Uvedené špecifikácie výbav vozidiel sa môžu líšiť.

Politika spoločnosti Ford je súčasťou neustáleho vývoja produktov. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek meniť technické parametre, dostupné farby a položky ilustrované na tejto webovej stránke.

Všetky vozidlá Ford majú predĺženú záruku nad rámec štandardnej 2-ročnej záruky.

Záručné podmienky dodaného značkového príslušenstva môžu byť odlišné. Bližšie informácie vám poskytne váš predajca vozidiel Ford.