Limitovaná edícia, nelimitované vzrušenie

nový ford ranger raptor special edition

Sebavedomý na ceste, nebojácny mimo nej

nový ford ranger raptor special edition

Navrhnutý pre prácu aj zábavu

Ford ranger raptor

Stvorený pre veľké veci

nový ford ranger raptor special edition

FORD RANGER RAPTOR

Ford Ranger Raptor nie je obyčajný pick-up, ale  výkonný terénny pick-up s pohonom 4x4. Spája ikonickú húževnatosť Ford Ranger a výkonnostnú DNA Focus RS, preto je zrodený pre výkon v teréne.

Špeciálne skonštruovaný 2,0-litrový motor Ford EcoBlue Diesel s dvojitým turbom pracuje s 10-stupňovou automatickou prevodovkou a radiacimi páčkami. Ford Raptor vybavený impozantným systémom All-Terrain Management je nákladný pick-up s pohonom 4x4, ktorý poskytuje maximálny zážitok na ceste aj v teréne. 

Ford Ranger Raptor je pick-up s dvojitou kabínou, známy aj ako pick-up s kabínou pre posádku. To znamená, že má kabínu plnej veľkosti, štvoro dverí a rozšírený priestor na nohy. Priestranný druhý rad sedadiel vám navyše umožňuje pohodlne odviezť vašich priateľov a rodinu.

V porovnaní s ostatnými vozidlami radu Ranger je z hľadiska nákladného priestoru Ford Ranger Raptor malý pick-up, čo ale kompenzuje svojím výkonom.

POZRITE SA, ČO FORD RANGER RAPTOR DOKÁŽE

POZRITE SA, ČÍM SA LÍŠI

Hlavné prvky

TERRAIN MANAGEMENT SYSTEM

Pri jazde off-road každý terén vyžaduje iný prístup. Aby ste čo najlepšie využili možnosti pohonu 4x4 Raptor, systém Terrain Management vám umožňuje zásadne upraviť zrýchlenie, kontrolu trakcie, citlivosť riadenia, radenie prevodových stupňov pick-upu 4x4 a ďalšie. Vyberte si zo šiestich rôznych režimov, aby ste maximalizovali výkon vo všetkých podmienkach: režim Normal, režim Šport, režim Tráva, režim Štrk a sneh, režim Blato a piesok, režim Kamene a pre neprekonateľnú off-road jazdu režim Baja.

UNIKÁTNA MRIEŽKA, ZLIATINOVÉ DISKY, NÁRAZNÍKY A INTERIÉROVÉ PRVKY

Unikátna mriežka, zliatinové disky s pneumatikami do každého terénu a predný a zadný nárazník dávajú Ford Ranger Raptor jeho charakteristický vzhľad. Mriežka Raptora s výrazným nápisom „FORD“ zodpovedá jeho drsnému výkonu. 33-palcové pneumatiky 
Raptora do každého terénu, ktoré sa štandardne dodávajú na 17-palcových zliatinových diskoch, majú presný dezén, dlhšiu životnosť a odolnejšie bočné steny ako štandardné továrenské pneumatiky. Agresívny exteriér Raptora dotvára unikátny predný a zadný nárazník. Vo vnútri jedinečné vyhrievané sedadlá, volant a prístrojová doska robia z Ford Ranger Raptor luxusný terénny pick-up.

ASISTENT ZJAZDU Z KOPCA

Asistent zjazdu z kopca je určený na regulovanie rýchlosti pri jazde z kopca v teréne bez toho, aby ste sa museli čo i len dotknúť brzdového alebo plynového pedála a funguje pri jazde dopredu aj dozadu.

RADIACE PÁČKY

Výkonom inšpirované horčíkové radiace páčky na dosah ruky vám umožňujú rýchle a bezproblémové radenie prevodových stupňov. Keďže sú namontované na volante, môžete meniť prevodové stupne efektívnejšie bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu, nech už jazdíte kdekoľvek.

MOTOR FORD ECOBLUE

Špičkový 2,0-litrový naftový motor EcoBlue s dvojitým turbom v modeli Ford Ranger Raptor je navrhnutý pre väčší výkon, lepšiu účinnosť a nižšie emisie. Tento motor s výkonom 213 koní a krútiacim momentom 500 Nm nastavuje nový štandard pre výkonné terénne pick-upy.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: