FOR CREW AND CARGO

FORD TRANSIT CHASSIS DOUBLE CAB

FORD TRANSIT CHASSIS DOUBLE CAB

Ford Transit Chassis Double Cab je skonštruovaný na bezproblémovú prepravu nákladu aj vášho tímu, čo je ideálne, ak potrebujete úpravu osobnej dodávky.

Ford Transit Chassis Double Cab, ktorý je k dispozícii s dlhým až mimoriadne dlhým rázvorom, ktorý je postavený na robustnom rebrinovom ráme, poskytuje rovný a pevný základ, na ktorom môžete vytvoriť dokonalú úpravu osobnej dodávky. A vďaka novému 5-tonovému modelu máte k dispozícii plochý pevný základ, na ktorom môžete postaviť svoje dokonalé vozidlo so zaťažením až 2 960 kg tak, ako chcete, a stále budete mať priestor až pre šesť cestujúcich.

Široko otvárateľné dvere umožňujú jednoduchý prístup do inteligentne riešeného interiéru. Zadný rad sedadiel je možné zdvihnúť a získať tak prístup k úložnému priestoru na vaše náradie, notebooky alebo iné zariadenia, ktoré chcete mať skryté. Prostredné sedadlo v prednom rade je možné zložiť na plocho a použiť ako praktickú pracovnú plochu.

Hlavné prvky

EXTRA SILA S 5 TONAMI

Nový, 5-tonový variant (celková hmotnosť vozidla) poskytuje vášmu Ford Transit Chassis najväčšiu nosnosť a umožňuje vám efektívne prepravovať náklad so zaťažením až 2 960 kg.

Táto extra sila robí z 5-tonového variantu ideálneho kandidáta na náročné úpravy. Dostupné varianty rázvorového podvozku (L3, L4, L5) verzie Chassis poskytujú maximálnu všestrannosť pre všetko, čo potrebujete.

Odolnejší ako kedykoľvek predtým. Tento nový, ultra silný Transit je výborným pomocníkom pre vašu prácu.

INTELIGENTNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

Ľadové zimné cesty, bahnité prístupové cestičky – pohon všetkých kolies (AWD) vám dáva istotu, že sa dostanete všade tam, kam vás vaša práca zavedie. Inteligentný pohon všetkých kolies je systém, ktorý dokáže meniť rozdelenie sily podľa toho, na akom povrchu sa práve nachádzate. Pomocou tlačidla alebo na základe vašej jazdy udržuje tento systém vás, aj váš náklad stabilne na vozovke.

NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

S radom pokročilých hybridných alebo naftových pohonov je verzia Chassis Single Cab dokonalým spojením výkonu a efektivity. Štyri 2,0-litrové naftové motory Ford EcoBlue ponúkajú výkon až 170 koní a krútiaci moment 390 Nm. 

PRIESTOR PRE POSÁDKU

Ford Transit Chassis Double Cab je skvelým riešením na spoločný prevoz posádky aj nákladu. Široko otvárateľné dvere umožňujú jednoduchý prístup do priestranného a dobre premysleného interiéru. Dvojité predné sedadlo pre spolujazdcov a štandardné zadné sedadlo pre štyroch ponúkajú pohodlný priestor až siedmim cestujúcim vrátane množstva úložných priestorov pod sedadlami. Dokonalá osobná dodávka, ak potrebujete úpravy.

ASISTENT UDRŽIAVANIA V JAZDNOM PRUHU

Asistent udržiavania v jazdnom pruhu využíva na sledovanie prednú kameru, tou kontroluje, či neúmyselne nevybáčate z jazdného pruhu. Následne vám poskytne pomoc pri udržiavaní v jazdnom pruhu jemnou asistenciou prostredníctvom krútiaceho momentu riadenia. A to tak, aby vám pomohla naviesť vás späť do jazdného pruhu. Ak sa koleso dotkne pruhu alebo okraja cesty, upozornenie udržiavania v jazdnom pruhu zavibruje volantom a zobrazí vizuálne varovanie. Táto technológia sa automaticky deaktivuje pri rýchlosti nižšej ako 64 km/h, alebo sa dá vypnúť manuálne.

SYSTÉM MONITOROVANIA TLAKU V PNEUMATIKÁCH

Systém monitorovania tlaku v pneumatikách vás počas cesty v prípade straty tlaku, či defektu, na niektorej z pneumatík vášho Ford Transit Chassis Double Cab, bude okamžite varovať rozsvietením ikony na prístrojovom paneli.

ELEKTRICKY SKLOPNÉ SPÄTNÉ ZRKADLÁ

Elektricky sklopné zrkadlá sa pri parkovaní sklopia dovnútra automaticky, aby sa predišlo náhodnému poškodeniu. V sklopenom stave chránia aj štýlové integrované smerové svetlá.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: