Priestor, v ktorom môže vaša firma rásť

FORD TRANSIT COURIER VAN

Nie je malý, ale kompaktný

FORD TRANSIT COURIER VAN

Malá dodávka, ohromné schopnosti

FORD TRANSIT COURIER VAN

FORD TRANSIT COURIER VAN

Ford Transit Courier Van je najkompaktnejšou dodávkou v našom rade Transit.

Je ideálny na rýchle doručovanie, predieranie sa úzkymi uličkami a prístup do tesných priestorov, kde sa iné, menej kompaktné dodávky nedostanú.

Ford Transit Courier Van sa dodáva s jedným radom sedadiel, aby sa maximalizoval nákladný priestor.

Hoci je Ford Transit Courier Van malá dodávka, má prekvapivo veľkorysých 2,3 m³ nákladného priestoru. Je tiež k dispozícii v mnohých konfiguráciách pohonov, vrátane vysoko efektívneho benzínového motora EcoBoost alebo naftového motora EcoBlue.

S radom inovatívnych funkcií pripojenia a inteligentných asistenčných technológií pre vodiča vám Ford Transit Courier Van pomáha uľahčiť váš pracovný deň.

Kombinácia veľkosti, nákladného priestoru a efektívnosti robí z Ford Transit Courier Van excelentnú doručovaciu dodávku pre všetky profesie.

POZRITE SA, ČO FORD TRANSIT COURIER DOKÁŽE

Pozrite sa, čím sa líši

Hlavné prvky

ÚLOŽNÝ PRIESTOR pre dlhé predmety

Ford Transit Courier Van je k dispozícii s radom deliacich stien, ktoré oddeľujú kabínu pre cestujúcich od nákladného priestoru. Keď sa voliteľná sklopná pletivová deliaca stena skombinuje so sedadlom pre spolujazdca, môžete cez zadné dvere a do kabíny nakladať predmety dlhé až 2,59 metra. To je na malú dodávku pôsobivý nákladný priestor.

BENZÍNOVÝ MOTOR FORD ECOBOOST

Ford Transit Courier Van je k dispozícii s revolučným 1,0-litrovým benzínovým motorom. Viacnásobne ocenený motor vám poskytuje celý výkon, ktorý by ste očakávali od bežného 1,6-litrového motora, no dosahuje lepšiu spotrebu paliva a nízke emisie CO2. Dokonalé pre malú agilnú dodávku.

ZADNÁ KAMERA

Stĺpiky, bicykle, nízke múriky... Kamera dodávky Ford Transit Courier Van zobrazuje na obrazovke zabudovanej v stredovej konzole všetko, čo je za vami. Okrem odhaľovania objektov, ktoré by ste mohli prehliadnuť, zobrazuje systém aj virtuálne čiary, ktoré vám pomôžu zaparkovať do najmenších priestorov. Vďaka tomu je táto kompaktná dodávka ešte agilnejšia a ideálna do mesta. Kamera sa automaticky aktivuje pri zaradení spiatočky.

SYNC3

Ford SYNC3 je pokročilý systém, ktorý vám umožňuje zostať pripojený a ovládať svoj telefón, hudbu a navigačný systém. Pre intuitívnu navigáciu si vyberte hlasové ovládanie alebo 6” farebný dotykový displej s ovládaním pohybmi prstov. Môžete dokonca vyvolať zoznam miestnych reštaurácií jednoduchým vyslovením slov „som hladný“.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Vďaka inteligentnému dizajnu interiéru má kabína Ford Transit Courier Van na malú dodávku prekvapivé množstvo úložného priestoru. Odkladacia polica nad hlavou je dostatočne veľká na písaciu podložku formátu A4 a zaisťuje, že všetko, čo potrebujete, máte na dosah ruky.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: