Servis Motorcraft len za 99 EUR

Servis Motorcraft len za 99 EUR

Predstavujeme Vám aktuálne servisné akcie s použitím náhradných dielov Ford Motorcraft. Ford Motorcraft je kvalitná servisná starostlivosť s atraktívnou cenou pre vozidlá Ford staršie ako 4 roky. 

Servisná prehliadka pre osobné vozidlá len za 99 EUR

Základná údržba vášho osobného vozidla Ford prevedená vyškolenými technikmi za výhodnú cenu obsahuje: 20-bodovú bezpečnostnú prehliadku, výmenu oleja vrátane výmeny olejového filtra a výmenu vzduchového filtra.

Servisná prehliadka pre úžitkové vozidlá len za 129 EUR

Podobne ako pri osobných vozidlách, táto servisná prehliadka pre úžitkové vozidlá obsahuje 20-bodovú bezpečnostnú prehliadku, výmenu oleja, olejového filtra a výmenu vzduchového filtra.

Táto servisná prehliadka nezodpovedá štandardnej a rutinnej servisnej prehliadke predpísanej výrobcom vozidla a nepatrí medzi opravy, ktoré podporujú záruku vozidiel značky Ford. Všetky ceny sú vrátane DPH. Ceny sú doporučenými maloobchodnými cenami a zahŕňajú náklady na diely Ford alebo Ford Motorcraft vrátane nákladov na prácu. Ponuka je platná pre vozidlá Ford staršie ako 4 roky, okrem modelov a verzií Mustang/ST/RS a motoru 2.2 TDCi, u participujúcich dílerov Ford na Slovensku. Ponuka je platná do vypredania zásob. Zmena ceny a špecifikácií je vyhradená.