Dizajn

Dizajn nového Focusu je vyladenejší ako kedykoľvek predtým. Logo Ford umiestnené v dominantnej maske chladiča, upravený predný nárazník a adaptívne MATRIX FULL LED svetlomety vytvárajú príťažlivo pôsobiaci vzhľad.

Technológie a konektivita

Nová intuitivna 13,2“ farebná dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením je vybavená sofistikovanou technológiou SYNC 4. Vyspelé rozpoznávanie hlasu a bezdrôtové pripojenie Apple CarPlay a Android Auto sú samozrejmosťou.

EcoBoost Hybrid a Powershift

Vstúpte do sveta efektivity a pohodlia s mHEV motorizáciami EcoBoost Hybrid a novou dvojspojkovou sedemstupňovou prevodovkou PowerShift, ktorá je navrhnutá tak, aby bola každá jazda plynulá a zábavná.

Praktickosť

Vo verzii Kombi môžete pri výletoch s rodinou či priateľmi využiť ohromnú variabilitu batožinového priestoru s objemom až 635 litrov. Uložte svoje mokré topánky či oblečenie do nového, gumou potiahnutého priečinka pod podlahou a zachovajte vašu batožinu v suchu a čistote.

Aj vo verzii s 3-valcovým 1-litrovým motorom EcoBoost

1.0-litrový EcoBoost získal za dobu svojej výroby už 11 cien IEPOTY za najlepší motor a celkové pohonné ústrojenstvo roka, prešiel početnými konštrukčnými vylepšeniami a dnes poskytuje bezkonkurenčnú spotrebu a výbornú dynamiku aj vďaka funkciám ako vypínanie valca, OverBoost či mildHybrid. To všetko navyše s nízkymi nákladmi na servis.

Viac informácií 

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: