FORD E-TRANSIT: Elektrická dodávka pre vaše podnikanie

NOVÝ FORD E-TRANSIT

Plne elektrický. Nula kompromisov. Nový Ford E-Transit je naša prvá plne elektrická dodávka. Elektrický Ford Transit vznikol, aby pomohol vášmu podnikaniu dosahovať ciele udržateľnosti bez kompromisov v prepravnej kapacite alebo všestrannosti. Vozidlo je napájané 400V akumulátorom s využiteľnou kapacitou 68 kWh. Vznikol s cieľom umožniť vašej firme prosperovať a zároveň dosahovať stanovené ekologické ciele. Akumulátor E‑Transitu prináša obdivuhodný dojazd až do 350 km na jedno nabitie. Dostupný v dvoch výškach a troch dĺžkach, E-Transit ponúka až 15,1 m3 nákladového priestoru. Množstvo konfigurácií vozidla zaručí, že nájdete pre svoje podnikanie presne to, čo potrebujete.

VYBERTE SI SVOJ E-TRANSIT

Či už je vašou prioritou prevoz väčšieho počtu pasažierov alebo veľký nákladový priestor, uzavretá dodávka alebo otvorený podvozok - môžete si vybrať a nakonfigurovať perfektný E-Transit priamo pre vaše podnikanie.

Van

Maximálna prípustná hmotnosť vozidla

3,5 tony, 4,25 tony

Dĺžka

L2, L3, L4 (i1)

Výška

H2, H3

DCiV

Maximálna prípustná hmotnosť vozidla

3,9 tony

Dĺžka

L3

Výška

H2, H3

Podvozok s jednokabinou

Maximálna prípustná hmotnosť vozidla

3,5 tony, 4,25 tony

Dĺžka

L3, L4

Výška

N/A 

L2 = Stredný rázvor  L3 = Dlhý rázvor  L4 = Dlhý rázvor s previsom H2 = Stredne vysoká strecha  H3 = Vysoká strecha

NENÁROČNÉ DOBÍJANIE

DOMA

Pre jednoduché dobíjanie vášho vozidla jednoducho zapojte E-Transit do domácej siete. Môžete si taktiež nainštalovať domácu nástennú nabíjačku Ford Wallbox pre väčšie pohodlie, rýchlejšie dobíjanie a aby ste sa uistili, že je vaša elektrická dodávka pripravená na prácu vždy, keď aj vy.

NA VEREJNOSTI

Nabíjanie vášho E-Transitu na verejnej dobíjacej stanici je jednoduché. Dobíjacia sieť FordPass Charging Network zahŕňa viac ako  200 000 dobíjacích bodov po celej Európe. Vysoko výkonné a rýchlé dobíjacie stanice IONITY nájdete aj na 450 lokáciách s niekoľkými nabíjacími stojanmi.

INTELIGENTNÁ KONEKTIVITA

FORD SYNC 4

Ford SYNC 4 je cloudový komunikačný a zábavný systém. Cloudové pripojenie umožňuje systému SYNC 4 pokročilejšie plánovanie trás a konverzačné rozpoznávanie hlasu. Prostredníctvom aktualizácií na diaľku sa váš systém bude v priebehu času ďalej vylepšovať. A vďaka bezdrôtovej integrácii smart telefónov, novej 12” dotykovej obrazovke a mnohým ďalším funkciám predstavuje SYNC 4 úplne novú úroveň konektivity.

FORDPASS

Bez ohľadu na to, či pracujete s jedným vozidlom, alebo ich prevádzkujete päť, nástroj FordPass vám pomôže zachovať ich kondíciu, zabezpečenie a hladkú prevádzku. Bezplatná aplikácia vám umožní zobraziť umiestnenie vášho vozidla, jeho stav, umožní vám zamknúť alebo odomknúť vozidlo na diaľku, spravovať plány nabíjania a mnoho ďalšieho.

ŠTARTOVANIE NA DIAĽKU

Využite aplikáciu FordPass na vašom telefóne, aby ste prednastavili preferovanú teplotu v kabíne na diaľku z vášho domova alebo kancelárie. Váš E-Transit bude mať prednastavenú ideálnu teplotu a bude na vás čakať, kým bude čas zasadnúť za volant.

PRAKTICKOSŤ BEZ KOMPROMISOV

Palubné napájanie Pro Power Onboard

E-Transit vám umožní dobíjať vaše náradie kdekoľvek, kam vás práca zavedie. Palubné napájanie Pro Power Onboard, dostupné ako výbava na želanie, prináša 2,3 kW elektrickej energie bez potreby generátora. To znamená, že môžete zapojiť vaše vrtáky, píly, laptopy a väčšinu náradia do palubnej zásuvky a dať sa do práce.

NEZÁVISLÉ ZAVESENIE ZADNÝCH KOLIES

Zadné zavesenie E-Transitu bolo upravené tak, aby maximalizovalo nosnosť a zlepšilo výkon. Môžete naložiť až 1 758 kg nákladu a zadná náprava Heavy duty zlepší ovládanie a trakciu pri naloženom aj prázdnom vozidle.

BEZ KOMPROMISOV V PREPRAVNEJ KAPACITE

Inteligentne navrhnutý akumulátor je uložený pod podlahou elektrickej dodávky, aby bol maximalizovaný priestor. E-Transit prichádza s piatimi možnosťami konfigurácie karosérie, takže budete mať medzi 9,5 a 15,1 m3 priestor.

JAZDA S NULOVÝMI EMISIAMI

NULOVÉ VÝFUKOVÉ EMISIE

Pokiaľ často pracujete v rušných mestách, plne elektrický E-Transit je pre vás perfektnou dodávkou. S nulovými emisiami pri jazde budete mať neobmedzený prístup do mestských centier a ďalších nízkoemisných zón.

VOLITEĽNÉ JAZDNÉ REŽIMY

Prispôsobte spôsob jazdy vášho E-Transitu s tromi možnosťami jazdných režimov. Každý z režimov upravuje rôzne nastavenia vozidla tak, aby optimalizoval výkon pre zvolené podmienky. Režim Normal je ideálny pre každodenné jazdenie, Slippery vylepšuje riadenie v mokre alebo na ľade a Eco umožňuje vydať to najlepšie z akumulátora.

ECO MODE

Eco Mode umožňuje dostať zo zvyšnej energie vo vašom akumulátore to najlepšie. Systém obmedzuje najvyššiu rýchlosť, znižuje rýchlosť zrýchlenia a využíva menej energie na úpravu teploty v kabíne. Aby ste maximalizovali dojazd vášho E-Transitu a získali z batérie to najlepšie, aktivujte L-mode, aby ste zvýšili rýchlosť dobíjania akumulátora pri brzdení.

OTOČNÝ VOLIČ AUTOMATICKEJ PREVODOVKY

Otočný volič automatickej prevodovky vám dáva kompletnú kontrolu nad pokročilou prevodovkou, čo vám umožňuje zvoliť prevod jednoduchým otočením voliča. Nahradením bežnej radiacej páky vzniká priestor pre čistejší a priestrannejší interiér.

ELEKTRICKÁ PARKOVACIA BRZDA

Elektrická parkovacia brzda E-Transitu uvoľňuje priestor v kabíne a je jednoduchšia na ovládanie. Na zabrzdenie jednoducho zatiahnite za spínač na palubnej doske smerom k sebe.

NÁKLADY NA VLASTNÍCTVO

NIŽŠIE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Prechodom na elektrinu môže vaša firma ťažiť z nižších nákladov na prevádzku vozidiel. Dobíjanie stojí výrazne menej ako tankovanie paliva a pokiaľ dobíjate váš E-Transit doma alebo v práci, nie na verejných miestach, náklady budú ešte menšie. Zvlášť keď využijete zvýhodnené tarify na nabíjanie mimo špičku.

ZNÍŽENÉ NÁKLADY NA ÚDRŽBU

Užite si až 40 % (i2) zníženie nákladov na údržbu počas vlastníctva vozidla. S menším počtom pohyblivých častí sú elektrické dodávky častejšie na opravu lacnejšie ako naftové dodávky. To pomáha minimalizovať prestoje vozidla a zvyšuje produktivitu vašej firmy.

ZÁRUKA NA AKUMULÁTOR

Na akumulátor a vysokonapäťové komponenty vozidla E-Transit sa vzťahuje záruka 8 rokov/160 000 km (podľa skutočnosti, ktorá nastane skôr).

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

Obrázky a informácie na týchto stránkach nemusia zodpovedať najnovším špecifikáciám pre slovenský trh. Môžu obsahovať prvky dostupné len za príplatok, prípadne aj prvky nedostupné v Slovenskej republike.

(i1) - Verzia L4 je dostupná iba s vysokou strechou H3.

(i2) - V horizonte 3 rokov alebo 180 000 km. Porovnáva sa plánovaná aj neplánovaná údržba podobných úžitkových vozidiel s elektromotorom vs. vznetovým motorom.