Osvedčená legenda medzi dodávkami

Dômyselnejšie a praktickejšie technológie, rozšírená konektivita, výkonnejšie a hospodárnejšie motory, atraktívny dizajn, a čo je najdôležitejšie, ešte vyššia úžitková hodnota pre prepravu nákladu. To je nový Ford Transit. Ikonický dizajn najnovšieho Fordu Transit dostal nový svieži exteriér. Dômyselne spracované prvky vnútri kabíny a nová prístrojová doska vám zase prinášajú nové pokročilé technológie na dosah ruky.

Pokročilé technológie nových motorov

V ponuke sú pokročilé vznetové dvojlitrové motory Ford EcoBlue novej generácie, vďaka ktorým má nový Transit lepší výkon a jeho prevádzka je ešte hospodárnejšia. Vybrať si môžete zo štyroch nastavení pohonných jednotiek s výkonom až 185 koní. Určite tak nájdete vozidlo, ktoré bude vyhovovať vašim špecifickým potrebám. Všetky motory tiež spĺňajú prísne emisné normy Euro 6.2. Nový Transit dokonca ponúkame v mild hybridnej verzii mHEV pre ešte ekonomickejšiu prevádzku s ešte nižšími emisiami CO2.

Hybridná technológia

Nová elektrifikovaná motorizácia 2.0 EcoBlue MildHybrid zaručuje efektívnejší prevoz vašej posádky a nákladu. MildHybrid pri brzdení ukladá rekuperovanú energiu do prídavnej batérie, aby ju neskôr využil ako elektrickú posilu. Elektromotor s výkonom 55 Nm pri každej akcelerácii pomáha spaľovaciemu motoru vyštartovať za pracovným cieľom a tým prispieva k výraznej úspore paliva a zníženiu vašich nákladov na prepravu.

Pomôže vám pracovať efektívnejšie

Nový Ford Transit je doslova nabitý pokročilými technológiami. Všetky boli navrhnuté preto, aby ste mohli pracovať lepšie a efektívnejšie. Patrí sem systém stráženia mŕtvych uhlov a systém upozornenia na premávku za vozidlom. Oba tieto systémy vás upozornia na ďalších účastníkov cestnej premávky pri zmene jazdného pruhu alebo cúvaní z kolmého parkovacieho miesta. Aktívny parkovací asistent vám uľahčí parkovanie. A vďaka novému inteligentnému tempomatu budú dlhé cesty menej únavné a hospodárnejšie. Je tu dokonca aj nová vysoko umiestnená zadná kamera s prisvietením a predná širokouhlá kamera, takže máte vždy prehľad o tom, čo sa deje okolo vášho vozidla. Tieto vylepšenia nielen znížia stres vodiča, ale aj výdavky spojené s opravou škôd vzniknutých pri parkovaní v tesných priestoroch.

Váš kľúč k prepojenejšiemu svetu

Prvýkrát v histórii je nový Transit vybavený modemom FordPass Connect. V kombinácii s aplikáciou FordPass vo vašom telefóne budete schopní kontrolovať, či ste nezabudli zamknúť, a tiež zamykať a odomykať na diaľku. Tiež si môžete nechať ukázať polohu svojej dodávky na mape, takže už vám nebude robiť starosti, že zabudnete, kde ste v cudzom meste zaparkovali.

Nový Transit Podvozok

Nový Ford Transit Podvozok ponúka jedinečnú flexibilitu vozidiel Transit. Vozidlo podľa vášho výberu môže byť ďalej upravené a používané ako valník, sklápač, chladiace vozidlo a podobne. Ide o najodolnejší, najspoľahlivejší a najrobustnejší podvozok Transit, nech sú vaše požiadavky akékoľvek.

Nový Transit Bus M2

Nový Ford Transit Bus M2 má dosť miesta pre 18 ľudí, ktorí v ňom môžu cestovať naozaj pohodlne a štýlovo. Vybrané sedadlá sú odnímateľné, čím vzniká flexibilný priestor pre viac nákladu.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: