Vyrazte kamkoľvek s novým Fordom Ranger

Nový Ford Ranger je skonštruovaný tak, aby naplno odviedol svoju prácu. A pretože je nabitý technikou ešte viac ako doteraz, pomôže najpredávanejší pick-up v Európe chytrejšie pracovať aj vám. Štýlové a všestranné vozidlo prichádza s novým sofistikovaným 2.0-litrovým dieselovým motorom EcoBlue so selektívnou katalytickou redukciou SCR pre optimalizované emisie a s novou pokrokovou 10-stupňovou automatickou prevodovkou. Novú zostavu motorov Rangera povedie výkonná verzia Bi-turbo s objemom 2.0 litre, dodávajúci 213 koní a krútiaci moment 500 Nm. Ranger je tiež prvé vozidlo vo svojej triede, ktoré ponúka systém ochrany pred zrážkou s chodcami a inteligentný obmedzovač rýchlosti ako štandard. Spoznajte ho bližšie. Teraz aj v legendárnej verzii Raptor.

Pracuje chytrejšie a usilovnejšie

Nový Ford Ranger je skonštruovaný tak, aby naozaj odviedol svoju prácu. A pretože je nabitý technikou ešte viac ako doteraz, pomôže najpredávanejší pick-up v Európe chytrejšie pracovať aj vám. Pokročilé systémy od rozpoznávania dopravných značiek cez systém udržiavania v pruhu až po parkovacie senzory vám pomáhajú udržať si prehľad o situácii a zvyšujú vašu vodičskú istotu. Asistent rozjazdu do kopca, asistent pre zjazd z kopca a aktívny parkovací asistent vám potom pomôžu v konkrétnych situáciách.

Robustná konštrukcia s komfortnou výbavou

Vyspelá technika a materiály najvyššej kvality dali vzniknúť interiéru, ktorý je práve tak robustný a odolný ako aj komfortný. Prvýkrát v histórii je nový Ford Ranger vybavený modemom FordPass Connect. Táto technológia umožňuje zamknúť alebo odomknúť vozidlo na diaľku, prijímať aktuálne dopravné informácie a pripájať sa k Wi-Fi hotspotu. Život s vozidlom Ford je vďaka nej ešte lepší.

Bezplatná starostlivosť o vaše vozidlo

FORD GRÁTIS SERVIS je komplexné riešenie starostlivosti pre vaše vozidlo Ford, vďaka ktorému už neplatíte žiadne neočakávané jednorazové poplatky za údržbu vozidla.

Súčasťou programu je 5 ročný servis zdarma, ktorý je kombinovaný s 5 ročnou originálnou továrenskou zárukou Ford Protect.

Pre vozidlá Ford Ranger program zahŕňa pravidelné servisné prehliadky povinnej údržby podľa plánu údržby výrobcu, pričom služba platí počas prvých 5-tich rokov od prvej registrácie vozidla, alebo prvých 7-mich servisných prehliadok, maximálne však do nájazdu 150 000 kilometrov.

Pokročilé bezpečnostné systémy

Nový Ford Ranger je vybavený celým radom inteligentných systémov, ktoré chránia vás, vašich pasažierov aj ostatných účastníkov premávky. Niektoré technológie, ako predkolízny asistent, znižujú pravdepodobnosť nehody. Iné, vrátane airbagov, znižujú závažnosť dopravnej nehody, pokiaľ k nej už dôjde. Vozidlo je vybavené tiež vyspelým zabezpečením. Môžete tak byť pokojní, pokiaľ v ňom necháte náradie alebo náklad.

Kvalita, na ktorú je spoľahnutie

V prípade nového Fordu Ranger hovoria čísla sami za seba. Tento pick-up má nosnosť jednu tonu a môže ťahať príves s hmotnosťou až 3 500 kg. Má svetlú výšku 237 mm a ľahko prebrodí vodu hlbokú až do výšky 800 mm. Každý aspekt tohto oceňovaného modelu je skutočne skonštruovaný s ohľadom na všestrannosť, spoľahlivosť a prepravné aj terénne vlastnosti.

Výkon, hospodárnosť aj kultivovanosť


Je navrhnutý tak, aby pracoval ešte usilovnejšie a efektívnejšie. Ponúka paletu výkonných nových motorov, ktoré vyťažia z každej kvapky paliva maximum energie. Motory spolupracujú s vyspelou novou prevodovkou, ktorá sa plynule prispôsobuje meniacim sa podmienkam aj terénu. Je tu aj rad ďalších užitočných technológií od systému Auto Stop-Start až po palubný počítač. Nový Ranger je robustný pick-up, ktorý má oboje, mozog aj svaly.

WOLFTRAK

Nový Ranger Wolftrak stavia na reputácii a schopnostiach modelu Ranger XLT, s využitím rovnakej technológie, ktorá zabezpečila Fordu Ranger prvenstvo v triede pick-upov v Európe. Je navrhnutý pre nadšencov outdooru, s dôrazom na trvanlivosť a odolnosť. Motor EcoBlue s výkonom 170 koní s manuálnou alebo 10-stupňovou automatickou prevodovkou zabezpečuje Rangeru Wolftrak  zvládnutie akéhokoľvek náročného terénu. Popri tom ponúka Wolftrak zákazníkom vynikajúci vnútorný komfort a asistenčné služby na zaistenie maximálne bezpečnej a príjemnej jazdy.

STORMTRAK

Nový Ranger Stormtrak je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí chcú exkluzívny a odolný pick-up, ktorý zvládne náročný terén a zároveň im umožňuje vyjadriť ich osobitný štýl. Stormtrak kombinuje skvelý 2-litrový motor EcoBlue s výkonom 213 koní s odvážnymi prémiovými štýlmi a stavia na prestíži modelu Ranger Wildtrak. Jeho štýlový a pútavý dizajn zaručuje nepretržitú pozornosť na vozovke. K dispozícii je výlučne s 10-stupňovou automatickou prevodovkou a predstavuje dokonalú rovnováhu štýlu, sily a podstaty pick-upu.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: